Opiekunka / Opiekun os. starszych Niemcy - domy opieki - niemiecka umowa

Ogłoszenie nr: 1716
Opublikowano: 8 lipca 2022, wyświetleń: 15

Firma
Marcin Gajdos Agencja Pracy
Wynagrodzenie
Dowolne
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis stanowiska

GM Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun/ka osób starszych

Opis stanowiska:
Praca na stanowisku opiekuna/ki osób starszych
Praca w domach opieki

Oferujemy:

umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
stawkę godzinową 15€ brutto
dietę dzienną 3 € netto
dodatki świąteczne oraz urlopowe
dodatki za pracęw święta 100 %, niedziele 50 % oraz nocki 25 %
możliwość pobierania zaliczek
bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca
opiekę koordynatora polsko-niemiecko języcznego
wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie na stanowisku Opiekun/ka os. starszych

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać na nasz adres mailowy: [Apply online]
W tytule prosimy podać nazwę stanowiska Opiekun/ka osób starszych
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod
Numerem tel: 48 531 809 729

Firma: Marcin Gajdos Agencja Pracy

Wynagrodzenie: Dowolne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aplikacja na stanowisko: Opiekunka / Opiekun os. starszych Niemcy - domy opieki - niemiecka umowa