Copywriter SEO

Ogłoszenie nr: 14455
Opublikowano: 18 sierpnia 2020, wyświetleń: 2

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Firma
Sunrise System Sp. z o.o.
Kategoria
Internet / e-Commerce / Nowe media

Opis stanowiska

W naszej firmie z chęcią zatrudniamy osoby, które mają głowę pełną pomysłów, a pisanie tekstów jest dla nich czymś naturalnym. Dlatego poszukujemy doświadczonych Copywriterów, którzy doskonale radzą sobie w meandrach języka polskiego.
Tworzenie treści z różnych dziedzin nie sprawia Ci problemu? Chcesz zostać specjalistą w tej branży? Aplikuj do nas! Poszukujemy pracowników do naszego biura w Poznaniu.

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:
posiadasz udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku; poprawność stylistyczna oraz interpunkcyjna to Twoja mocna strona; wiesz na czym polega optymalizacja pod kątem SEO; potrafisz pracować pod presją czasu; cenisz sobie dobrą organizację pracy; jesteś otwarty/a na nowe zadania i uwielbiasz kolekcjonować doświadczenia.

Wyjątkowym atutem będzie bardzo dobra znajomość języka: francuskiego, niemieckiego, angielskiego!

Co możemy Ci zaproponować:
pracę w stabilnej i perspektywicznej firmie, w szybko rozwijającej się branży internetowej; przejrzyste warunki wynagrodzenia na stanowisku; zatrudnienie w ramach umowy o pracę, bo u nas to standard; miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w centrum Poznania; zespół, który tworzą kreatywni ludzie znający misję firmy; stałe godziny pracy, które zapewnią Ci realny life & work balance; możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze czasowym po okresie próbnym; dbamy o pracowników zarówno w firmie, jak i poza nią dlatego zapewniamy w pełni bezpłatne benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport itp.

Może trochę o nas
Sunrise System sp. z o.o. sp. k. to agencja interaktywna powstała w 2003 roku jako firma rodzinna. Popularność i skuteczność oferowanych usług SEO i SEM zagwarantowała szybki rozwój i status jednej z największych firm w branży e-marketingu.
Od 2013 roku spółka jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczo-medialnego Bauer Media Group, do którego w Polsce należą również takie marki jak RMF, Grupa Interia oraz liczne tytuły prasowe, np.: Twój Styl, TeleTydzień, CD Action.

Czym będziesz się u nas zajmował/a?
tworzeniem opisów i kategorii produktowo-usługowych, pisaniem artykułów sponsorowanych i blogowych oraz innych w zależności od potrzeb; redagowaniem tekstów na strony internetowe; przygotowaniem treści zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Firma: Sunrise System Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Kategoria: Internet / e-Commerce / Nowe media