Inspektor nadzoru budowlanego

Ogłoszenie nr: 14107

Lokalizacja
Gliwice, śląskie
Firma
Służba Cywilna
Inne

Opis stanowiska

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego Powiatu Gliwickiego
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego Powiatu Gliwickiego Aplikuj

Firma: Służba Cywilna

Lokalizacja: Gliwice, śląskie

Kategoria: Inne

Aplikacja na stanowisko: Inspektor nadzoru budowlanego

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Inspektor nadzoru budowlanego Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Łodzi Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor nadzoru budowlanego Referat Inspekcji i KontroliWarunki pracy Praca poza siedzibą urzędu polegająca na przeprowadzaniu na terenie powiatu M. Łódź kontroli/oględzin (najczęściej jednoosobowo) trwających około 3 godzin dziennie. Do dyspozycji 4 samochody służbowe bez kierowcy; w przypadku braku prawa jazdy konieczność poruszania się środkami komunikacji miejskiej. W trakcie wykonywania czynności kontrolnych możliwa praca na wysokości i narażenie na zmienne warunki ...

Ray Trans Sp. z o.o. :: Pabianice, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Co będziesz z nami robić? planować transporty FTL lub LTL, poszukiwać nowych zleceń transportowych, aktywne pozyskiwać nowych klientów oraz przewoźników, utrzymywać i rozwijać współpracę z dotychczasowymi przewoźnikami i klientami oraz budować z nimi trwałe relacje, zapewniać naszym klientom profesjonalne konsultacji w zakresie usług przewozowych m.in. obsługa wycen, negocjować stawki, ustalać warunki transportu, monitorować realizację zleceń transportowych, i oczywiście, współpracować z pozostałymi działami w firmie #dreamteam. Nasze wymagania Kogo szukamy? masz przynajmniej półroczne doświadczenie w spedycji, znasz ...

Logistyka / Spedycja / Dystrybucja
Loredo Res Sp. z o.o. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Codzienna obsługa techniczna powierzonego budynku lub budynków; Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania urządzeń i systemów; Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości; Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii; Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów z przeglądów i prac dodatkowych; Wsparcie operacyjne Kierownika Technicznego Obiektu. Nasze wymagania Zapraszamy do aplikowania również kandydatów niespełniających wszystkich poniższych wymagań, umożliwiamy przyuczenie do pracy; Wykształcenie techniczne ...

0
Eming BV :: ponad 30 dni temu

Naszym klientem jest firma działająca w krajowej i międzynarodowej branży dostawczej. Przetwarzanie (obróbka) metalowych półproduktów/odlewów; dostarczanie w pełni zmontowanych modułów. Aby powiększyć zespół, poszukujemy szlifierzy, ślusarzy i/lub rzemieślników, którzy chcą polerować i szlifować. Aplikuj

Produkcja
KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA :: Oświęcim, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Poszukujemy specjalisty/specjalistki ds. kadr i płac do naszego biura w Krakowie. Możliwa praca hybrydowa. Aplikuj

Human Resources