Młodszy Operator Maszyn i Urządzeń - ZPP obsługa bunkrów

Ogłoszenie nr: 1208

Lokalizacja
wielkopolskie
Firma
Okechamp S.A.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis stanowiska

TWOJE OBOWIĄZKI:
Mycie, udrażnianie rur i spigotów pod posadzkami napowietrzanymi w bunkrach i na wiatach produkcyjnych
Obsługa vuco do udrażniania rur
Obsługa szczotki/zamiatarki usuwającej resztki podłoża z posadzki napowietrzanej
Obsługa innych maszyn i urządzeń: traktor, rozrzutnik, zgarniacz
Mycie, sprzątanie transporterów podłoża w bunkrach
Dbanie o porządek, higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy
Realizacja zadań zgodnie z wymogami standardów jakości
Kierowanie się dobrem Spółki i kreowanie jej pozytywnego wizerunku na rynku.
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
Silna motywacja do podjęcia pracy w systemie zmianowym
Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań
Zamiłowanie do porządku i dyscypliny pracy
Dyspozycyjności
Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
Mile widziane prawo jazdy kat T

Firma: Okechamp S.A.

Lokalizacja: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aplikacja na stanowisko: Młodszy Operator Maszyn i Urządzeń - ZPP obsługa bunkrów

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Okechamp S.A. :: wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

TWOJE OBOWIĄZKI: Przygotowanie tuneli do załadunku F I obsługa myjki do mat pociągowych Załadunek F I do pasteryzacji obsługa kasety załadunkowej Przygotowanie tuneli do zagrzybiania - obsługa myjki do mat pociągowych Zagrzybienie obsługa wyciągarki tunelowej i kasety załadunkowej Prace porządkowe w hali i jej otoczeniu mycie posadzek i ścian , przygotowanie hali do załadunków i zagrzybiania Dbanie o higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy Realizacja zadań zgodnie z wymogami standardów jakości Kierowanie się dobrem Spółki i kreowanie jej pozytywnego wizerunku na rynku. CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY? Silna motywacja do podjęcia pracy w systemie ...