Integration Developer

Ogłoszenie nr: 1150
Opublikowano: 4 stycznia 2022, wyświetleń: 4

Lokalizacja
Gdynia, pomorskie
Firma
Scalo Sp. z o.o.
Wynagrodzenie
Dowolne
Forma zatrudnienia
B2B

Opis stanowiska

Cześć!
Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie!
Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa - mamy o czym rozmawiać!

Sprawdź, co czeka Cię w Scalo:

stos technologiczny + wersje technologii: JS, Java, Python, WSO2 ESB, AWS, REST/SOAP, mikroserwisy, iPaaSDocker, bazy danych, SQL, projekty dedykowane dla branży edukacyjnej: projekt związany z systemem logowania dla uczniów i studentów na platformie edukacyjnej oraz projekt związany z integracją wewnętrznych systemów/aplikacji, projektowanie oraz rozwój interfejsu aplikacji, budowanie rozwiązań w zakresie pozyskiwania i integracji danych zgodnie z wymaganiami biznesowymi, integracja interfejsów z SAP do SOAP lub RFC etc.,
ścisła współpraca z analitykami i klientami biznesowymi w procesie wytwarzania oprogramowania, konwertowanie modeli integracji danych na kod źródłowy oraz tworzenie dokumentacji technicznej, zapewnienie wysokiej jakości i optymalnej wydajności systemów integracji danych, stawka do 150zł/h/FV, możliwość pracy 100% zdalnie lub w modelu hybrydowym z warszawskiego bądź gdańskiego biura.

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:

posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z integracją, masz wykształcenie wyższe; preferowane kierunki techniczne (informatyka, elektronika), posiadasz doświadczenie w pracy z API oraz w tworzeniu aplikacji w Javie i SOAP/REST, znasz JavaSript, Python, AWS, WSO2 ESB, Dockera i bazy danych, masz biegłą znajomość XML, XPath, XSLT i Json, posiadasz praktyczne doświadczenie z oprogramowaniem pośredniczącym, wzorcami architektury integracji, mikroserwisami, iPaaS, interfejsami API, ESB, SOA itp., swobodnie komunikujesz się w języku angielskim praca w środowisku międzynarodowym, mile widziane doświadczenie jako analityk danych lub konsultant SAP.

Co możesz zyskać?

możliwość rozwoju kompetencji w ramach współpracy z naszym Center of Excellence, długofalową współpracę - różnorodne projekty, program finansowania, przygotowania i egzaminu na certyfikaty z nowoczesnych technologii (Azure, AWS, GCP), udział w wydarzeniach technologicznych np. Devoxx, Confitura, platformę e-learningową i lekcje języka angielskiego (angielski biznesowy i angielski w IT),
ProMEET - własny event dla społeczności IT, na którym możesz zostać prelegentem, udział w akcjach charytatywnych np. Szlachetna Paczka, płatny Program Poleceń, bonus relokacyjny, dofinansowanie opieki medycznej i karty sportowej.

Prześlij CV i porozmawiajmy! https://www.career.scalosoft.com/oferty-pracy/integration-developer,5094/apply/?scaloTag=e136829d-a0ff-41ee-82e9-3f752d0cbbdd

Firma: Scalo Sp. z o.o.

Lokalizacja: Gdynia, pomorskie

Wynagrodzenie: Dowolne

Forma zatrudnienia: B2B

Aplikacja na stanowisko: Integration Developer