Pracownik produkcji

Ogłoszenie nr: 110
Opublikowano: 20 maja 2023, wyświetleń: 1

Firma
ABC Work

Opis stanowiska

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Pracownik produkcji.

Jeżeli poszukujesz pracy za granicą bądź szukają jej Twoi bliscy w innym państwie lub zawodzie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze oferty.

OPIS STANOWISKA:

Czynności montażowe podzespołów w sekwencji produkcyjnej (różne stanowiska na linii montażowej)

Ręczne lutowanie elementów po przeszkoleniu

Testowanie i sprawdzanie zgodnie z planami pracy i testami

Wykonywanie prac wykończeniowych i przeróbek

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie 2200 € netto

Ubezpieczenie zdrowotne

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

Zagraniczna umowa o pracę

Dobre warunki pracy

Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem

Indywidualne podejście do kandydata

WYMAGANIA:

Doświadczenie zawodowe

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prawo jazdy oraz własne auto na dojazdy do pracy

LOKALIZACJA: Austria, Matrei in Osttirol

Firma: ABC Work

Informacje dodatkowe:

ABC Work

Aplikacja na stanowisko: Pracownik produkcji

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Ekoenergetyka Polska S.A. :: Zielona Góra, lubuskie :: ponad 30 dni temu

Firma Ekoenergetyka Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :) Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do ...

Inżynieria
SMART-HR :: Katowice, śląskie :: ponad 30 dni temu

Opis działalności firmy SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. rozwoju eMobility Katowice Opis stanowiska SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta firmy działającej w obszarze nowoczesnych technologii energetycznychw związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rozwoju ...