Account Manager (z językiem angielskim)

Ogłoszenie nr: 1087
Opublikowano: 10 listopada 2022, wyświetleń: 1

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Firma
Okechamp S.A.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis stanowiska

TWOJE OBOWIĄZKI:
opieka nad klientami na wyznaczonych rynkach, w tym współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży, przygotowanie budżetu i prognoz sprzedaż
prowadzenie bezpośrednich kontaktów handlowych, negocjacji oraz skuteczne zarządzanie relacjami z klientami
kontrola i akceptacja zamówień
sprawdzanie i przygotowywanie propozycji kontraktów handlowych, tworzenie cenników i kalkulacji dla klientów
przygotowywanie raportów dotyczących klientów i rynku, ofert oraz analiz eksportowych oraz innych danych zlecanych przez Regionalnego Kierownika Sprzedaży
bieżąca kontrola poziomu realizacji budżetu sprzedaży oraz analiza stoków i dostępności produktów
kontrola spływu należności oraz limitów ubezpieczeniowych dla klientów na podstawie danych dostarczanych przez back office
opieka i zarządzanie znaczącymi reklamacjami
monitorowanie konkurencji i zmian na rynkach na dedykowanych rynkach
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany stosunki międzynarodowe)
Umiejętności analityczne w zakresie sprzedaży
Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z klientami exportowymi w tym doświadczenie w zakresie: obsługi sprzedaży eksportowej, pozyskiwania nowych klientów, realizacji strategii rozwoju sprzedaży eksportowej w branży FMCG
Innowacyjne podejście do realizacji celów biznesowych
Cechy osobowości wspierające właściwe tworzenie i utrzymywanie relacji z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dobra znajomość innego języka obcego (niemiecki, francuski, hiszpański)
Biegła obsługa programów w pakiecie Office
Umiejętność pracy w zespole
Prawo jazdy kategorii B

Firma: Okechamp S.A.

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aplikacja na stanowisko: Account Manager (z językiem angielskim)

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Okechamp S.A. :: Poznań, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

TWOJE OBOWIĄZKI: opieka nad klientami na wyznaczonych rynkach, w tym współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży, przygotowanie budżetu i prognoz sprzedaż prowadzenie bezpośrednich kontaktów handlowych, negocjacji oraz skuteczne zarządzanie relacjami z klientami kontrola i akceptacja zamówień sprawdzanie i przygotowywanie propozycji kontraktów handlowych, tworzenie cenników i kalkulacji dla klientów przygotowywanie raportów dotyczących klientów i rynku, ofert oraz analiz eksportowych oraz innych danych zlecanych przez Regionalnego Kierownika Sprzedaży bieżąca kontrola poziomu realizacji budżetu sprzedaży oraz analiza stoków i dostępności ...