Oferty pracy: Pracownik punktu skupu w Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Pracownik produkcji praca na weekend

InterKadra Sp. z o.o. :: Jelcz-Laskowice, dolnośląskie :: 14 dni temu

... gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy : zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku umowę zlecenie podpisaną z Interkadra Sp. z o.o. zmianowy system pracy stawkę godzinową 16,80 zł brutto InterKadra Sp. z o.o. ul. Bożka 9b/6, 55-220 Jelcz-Laskowice Tel. 71 738 23 96, mail: [Apply online] Szczegóły na www.interkadra.pl

Pracownik Magazynu

Mentor Poland Sp. z o.o. :: Jelcz-Laskowice, dolnośląskie :: 11 dni temu

Zakres obowiązków: Obsługa wózków widłowych Prace magazynowe logistyka wewnętrzna Załadunek i rozładunek transportów Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków widłowych Prawo Jazdy kat. B Bardzo dobra organizacja pracy własnej Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Pakiet socjalny ...

Otrzymuj za darmo nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!

Rejestrując powiadomienie akceptujesz postanowienia naszego regulaminu.

Strona     1