Administrator Linux/Unix

Ogłoszenie nr: 773

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Firma
Scalo Sp. z o.o.
Wynagrodzenie
Dowolne
Forma zatrudnienia
B2B

Opis stanowiska

Sprawdź, co czeka Cię w Scalo:
stos technologiczny: Linux/RHEL, AIX, shell, MS Office,
zarządzanie systemami i aplikacjami Linux,
automatyzacja powtarzalnych czynności podczas developmentu / administracji środowisk testowych/ wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne,
zarządzanie konfiguracją,
administracja środowisk developerskich/testowych,
ścisła współpraca z programistami, testerami i administratorami w procesie wytwarzania oprogramowania,
stawka do 130zł/h/FV.

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli posiadasz:
co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku Administratora Systemów Informatycznych w dużych organizacjach (min. 1000 użytkowników),
wykształcenie wyższe; preferowane kierunki techniczne (informatyka, elektronika),
bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Unix (w tym Linux/RHEL, AIX), z uwzględnieniem zapewniania wysokiej dostępności,
bardzo dobra znajomość technologii wirtualizacji serwerów i aplikacji,
umiejętność programowania w językach skryptowych, shellu,
znajomość zagadnień związanych z Patch managementem,
praktyczna znajomość protokołów IP.

Co możesz zyskać?
możliwość rozwoju kompetencji w ramach współpracy z naszym Center of Excellence,
długofalową współpracę - różnorodne projekty,
program finansowania, przygotowania i egzaminu na certyfikaty z nowoczesnych technologii (Azure, AWS, GCP),
udział w wydarzeniach technologicznych np. Devoxx, Confitura,
platformę e-learningową i lekcje języka angielskiego (angielski biznesowy i angielski w IT),
ProMEET - własny event dla społeczności IT, na którym możesz zostać prelegentem,
udział w akcjach charytatywnych np. Szlachetna Paczka,
płatny Program Poleceń,
bonus relokacyjny,
dofinansowanie opieki medycznej i karty sportowej.

Firma: Scalo Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Wynagrodzenie: Dowolne

Forma zatrudnienia: B2B

Aplikacja na stanowisko: Administrator Linux/Unix

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Dowolne
Scalo Sp. z o.o. :: ponad 30 dni temu

Poszukiwany/a: QA Engineer Lokalizacja: 100% #zdalnie Budżet: do 150 zł/h netto + VAT (w zależności od doświadczenia) + benefity (Lux Med, MultiSport, Treehouse), Stabilny Pracodawca stos technologiczny: Java / Go, Selenium, HTML, CSS, React.JS, Next.JS, Jenkins, GIT, Jira, AWS/GCP, Kubernetes/ Docker, SQL, GraphQL, REST/ gRPC. Wymagania posiadasz min. 3-letnie doświadczenie jako tester automatyzujący, posiadasz doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych i API, potrafisz pisać testy automatyzujące w Javie i Selenium, nie są Ci obce metodyki BDD, TDD, posiadasz praktyczne doświadczenie w pracy z Cucumber, znasz JMeter, Gatling/ inne ...

B2B