Kierowca kat. C+E

Ogłoszenie nr: 76538
Opublikowano: 23 stycznia 2024, wyświetleń: 0

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Kategoria
Logistyka / Spedycja / Dystrybucja

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierowca kat. C+E

Wymagania
doświadczenie na oferowanym stanowisku,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
prawo jazdy kategorii C+E.

Obowiązki
praca w dziale spedycji od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,
przewóz osób/pracowników.

Oferujemy
stałą pracę (umowę o pracę),
bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem),
dodatki zmianowe,
brak opłat za dojazd do/z pracy,
możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych.

Lokalizacja: Kraków, małopolskie

Kategoria: Logistyka / Spedycja / Dystrybucja

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
DWL Job Sp. z o.o. :: Białobrzegi, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

. . . 10 . Obowiązki Wymagania 30-50 Oferujemy 20 zł netto , 21 zł netto umowa zlecenia 30 Aplikuj

Budownictwo / Geodezja

Szkoła Policealna GoWork.pl w Lublinie poszukuje osób na stanowisko Nauczyciel na kierunku: asystentka stomatologiczna. Nauczyciel na kierunku: Asystentka stomatologiczna Obowiązki: prowadzenie zajęć z przedmiotów zawodowych, realizacja programu nauczania zawodowego na kierunku asystentka stomatologiczna, przygotowanie do egzaminu państwowego, wspieranie każdego Słuchacza w jego rozwoju. Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, praktykowanie zawodu, umiejętność pracy z grupą, kreatywność w prowadzeniu zajęć, mile widziane przygotowanie pedagogiczne (potwierdzona specjalizacja na studiach lub kurs pedagogiczny) lub kurs instruktora ...

Szkolenia / Edukacja
Służba Cywilna :: Olsztyn, warmińsko-mazurskie :: ponad 30 dni temu

Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Olsztynie Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor nadzoru budowlanego Wydział Wyrobów Budowlanych Starszy inspektor nadzoru budowlanego Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: uczestniczy w inspekcjach i kontrolach w celu weryfikacji zgodności obrotu wyrobami budowlanymi z wymogami ustawy o wyrobach budowlanych i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 305/2011 z dnia 9 marca 2011 r. ustanawiające zharmonizowane warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych i uchylające dyrektywę Rady ...

Uniflora Sp. z o.o. :: Częstochowa, śląskie :: ponad 30 dni temu

Firma Uniflora Sp. z o.o. poszukuje mężczyzny do mycia maszyn. Firma Uniflora Sp. z o.o. zatrudni pracownika na produkcję Obowiązki Do zakresu obowiązków będzie należało: mycie maszyn, praca na produkcji spożywczej oraz drobne prace techniczne. Wymagania Badania sanepidowskie Pracy w systemie 3 zmianowym Bardzo zależy nam aby osoba którą zatrudnimy integrowała się z firmą oraz pomagała w osiągnięciu najlepszej jakości produktu. Oferujemy Umowę o pracę po tygodniu próby (wcześniej umowa zlecenie). Wynagrodzenie 4130 zł brutto plus nagroda uznaniowa Stabilne warunki pracy, mała rotacja pracowników Aplikuj

Produkcja
QualitySite :: Brzeszcze, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Dołącz do grona tajemniczych klientów i zyskaj stałe zlecenia kilka razy w miesiącu!Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna, gdzie nie wymagamy doświadczenia! Całe badanie zajmuje ok. 120 min pracy. Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja pracowników obsługi klienta, komfortu użytkowania platformy, przejście procesu oraz założenie kont internetowych, które zostały specjalnie dedykowane do badań. Zakładane konta nie są w pełni funkcjonalne i są w pełni darmowe, co jest zagwarantowane w zawieranej umowie. Na kontach nie ma możliwości wykonywania operacji finansowych. Częścią badania jest wysłanie wniosków o ...