Czech Speakers - praca za granica

Ogłoszenie nr: 65869

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Firma
Personnel and Media Solutions
Kategoria
60

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta w Bułgarii w mieście Sofia szukamy kandydatów gotowych do relokacji i pracy na stanowisku BackOfficowym Aplikuj

Firma: Personnel and Media Solutions
Zobacz opinie

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Kategoria: 60

Aplikacja na stanowisko: Czech Speakers - praca za granica

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Off Grid Sp. z o.o. :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Jesteś ambitny i chcesz się stale rozwijać zarabiając znacznie więcej niż większość Polaków? Firma Off Grid to świetny wybór i praca u nas da Ci taką możliwość ! Aplikuj

Sprzedaż
Biuro Rachunkowe Infinitum Sp. z o.o. :: Poznań, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Kompleksowa obsługa kadrowo płacowa klientów biura Kontakt z ZUS i US Nasze wymagania Doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość prawa pracy Mile widziana znajomość programu Optima To oferujemy pracę w miłym zespole możliwość rozwoju i awansu karta multisport elastyczne godziny pracy O nas Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym z siedzibą w Poznaniu . Obsługujemy podmioty z całej Polski . Większość naszych klientów działa w obszarze międzynarodowym. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę i rozwój naszych pracowników. Nasz zespół to młode i ambitne osoby. Aplikuj

0
Służba Cywilna :: Olsztyn, warmińsko-mazurskie :: ponad 30 dni temu

Starszy inspektor Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor do spraw obsługi klienta w Wydziale Spraw Obywatelskich i CudzoziemcówWarunki pracy - praca administracyjno-biurowa w siedzibie Urzędu, - kontakt z klientem zewnętrznym, - okresowe wyjazdy służbowe, - narzędzia i materiały pracy - komputer, urządzenia biurowe, praca przy komputerze co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy (powyżej 4 godzin dziennie), - wyznaczone stanowiska do parkowania dla osób niepełnosprawnych od strony ul. Kopernika, podjazdy dla osób niepełnosprawnych od ...

Inne

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. CIEŚLA BUDOWLANY/ SZALUNKOWY, 10 osób, możliwe brygady ; Praca z zakwaterowaniem (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: Wörgl (tirol) Opis ...

Inne
Radom, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent Ubezpieczeniowy Agent Ubezpieczeniowy Wymagania Idealny kandydat powinien: - mieć wcześniejsze doświadczenie (mile widziane) - posiadać zdolności komunikacyjne i negocjacyjne - być osobą mobilną i dyspozycyjną - mieć działalność gospodarczą lub chęć do jej założenia - nie być karany Obowiązki Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny ...

Doradztwo / Konsulting