Kasjer na pełen etat

Ogłoszenie nr: 64601

Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie
Kategoria
Sprzedaż

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kasjer na pełen etat

Wymagania
ukończone 18 lat,
znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym,
wysoka kultura osobista,
dyspozycyjność w soboty,
komunikatywność,
dobre nastawienie do pracy.

Obowiązki
codzienna obsługa klienta,
obsługa kasy fiskalnej,
obsługa terminala,
kontakt z klientem.

Oferujemy
umowa o pracę na pełen etat,
ubezpieczenie na życie,
pakiety benefitów medycznych i sportowych,
darmowe przekąski i napoje w pokoju socjalnym (zapewniamy kawę, herbatę, ciastka i owoce),
wsparcie osób koordynujących,
premie świąteczne (dwa razy w roku).

Lokalizacja: Siedlce, mazowieckie

Kategoria: Sprzedaż

Informacje dodatkowe:

Aplikacja na stanowisko: Kasjer na pełen etat

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Tutlo Sp. z o.o. :: Rzeszów, podkarpackie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków praca na leadach, dzwonienie do potencjalnych klientów, umawianie spotkań, opieka posprzedażowa? To nie u nas! Od tego wszystkiego masz ludzi - Ty zajmujesz się prowadzeniem spotkań przeprowadzanie rozmów handlowych na wideokamerach realizacja planu sprzedażowego coaching z Team Leaderem i ze Szkoleniowcem doprowadzenie do zamknięcia sprzedaży w jak największej ilości spotkań Podział czasu pracy Prowadzenie spotkań online - 70% Szkolenia - 30% Nasze wymagania minimum rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub w Call Center praktyczna znajomość technik sprzedażowych wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne gotowość ...

Sprzedaż
REGESS :: Jelenia Góra, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Firma budowlana poszukuje operatorów pompy do betonu. Praca na hali w Sint Truiden. Aplikuj

Produkcja
Huuuge Games :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Your responsibilities Build market assessments and investment cases for new opportunities Evaluate and execute on new investment and M&A opportunities: KPI analysis, Financial Modelling, Approval Memos, Project / Deal Management, Due-Diligence Engage in Business Development activities, including maintaining status tracking in our CRM system Support other key strategic projects end-to-end: define the problem, develop a hypothesis, structure the analysis, collect the necessary data, communicate findings thoughtfully, and build consensus Develop deep, cross-functional relationships with business leaders and work closely with them on priority ...

0
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw dokumentacji systemów utrzymania i świadectw bezpieczeństwa w Wydziale Świadectw Bezpieczeństwa w Departamencie Monitorowania i Bezpieczeństwa Aplikuj

Inne
Persontura GmbH & Co. KG :: ponad 30 dni temu

Operator maszyn CNC / Frezer bez znajomości języka lub z angielskim!! Miejsce pracy: Norymbergia (Niemcy) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy - okolice Norymbergii Obowiązki: Obsługa tokarek, frezarek CNC bez konieczności programowania Produkcja seryjna Produkcja elementów z metalu małych i średnich Wymagania wobec kandydata: podstawowa znajomość języka niemieckiego samochód na wyjazd doświadczenie w pracy z częściami z metalu Oferujemy: Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych z dostępem do kuchni internetu z łazienką. Niemiecką umowę o pracę Stabilne zatrudnienie Atrakcyjne wynagrodzenie 2500-2700 Euro netto ...

Produkcja