Performance & e-Commerce Expert

Ogłoszenie nr: 63454

Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie
Firma
Trans.eu Group S.A,

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Projektowanie i realizacja zaawansowanych strategii kampanii płatnych w zakresie e-commerce, demand generation, lead generation, wizerunkowych oraz edukacyjnych
Prowadzenie i optymalizacja kampanii perfomanceowych dla pozyskiwania ruchu, leadów oraz klientów
Hackowanie potencjału Facebook Ads i Google Ads w oparciu o lejki sprzedażowe i procesy decyzyjne
Copywriting oraz planowanie i współtworzenie treści i zasobów do kampanii płatnych zgodnie z naszą strategią marketingową
Tworzenie media planów dla kampanii wspierających sprzedaż, estymacji budżetowych i raportów z prowadzonych działań
Współtworzenie i wykorzystanie procesów marketing automation dla wsparcia efektywności działań płatnych
Optymalizacja strategii pozyskiwania, efektywności kampanii i wszystkich najważniejszych wskaźników od %CR do CAC żeby coś rosło, coś spadało ale nie jak na konferencjach NBP
Śledzenie trendów, wprowadzanie innowacji, nowych rozwiązań i usprawnień w bieżących kampaniach płatnych
Współpraca z zespołem i liderami projektów marketingowych
Nasze wymagania
Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i przy realizacji samodzielnych kampanii i projektów z zakresu paid acquisition
Zdolność strategicznego i/lub analitycznego myślenia takie talenty cenimy wysoko
Biegła znajomość paneli reklamowych Facebook Ads i Google Ads
Biegła znajomość narzędzi analitycznych GA4, i Google Sheets/Excel, mile widziana znajomość GTM, Supermetrics oraz Looker Studio
Doświadczenie w tworzeniu testów A/B oraz optymalizacji współczynnika konwersji
Lekkie pióro
Znajomość języka angielskiego, min. B2 współpracujemy z oddziałami zagranicznymi
Kreatywność, pomysłowość, inicjatywa bo lubimy łamać nudne schematy i szukać innowacyjnych kanałów i metod pozyskiwania
Samodzielność, duża motywacja, entuzjazm i umiejętność pracy zadaniowej
Bardzo dobra organizacja czasu pracy i odpowiedzialność (systematyczność i skrupulatność, dbanie o szczegóły i terminy)
Mile widziane
Doświadczenie w B2B, SaaS, e-commerce oraz znajomość MA
To oferujemy
Pyszne śniadania, soki, herbaty, kawy
Prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport
Możliwość skorzystania z masaży odciążających kręgosłup
budżet szkoleniowy
Dofinansowanie do doposażenia stanowiska pracy w domu (oczywiście sprzęt zapewniamy na start, ale gdybyś chciał/-a jakąś ekstra magiczną klawiaturę dajemy taką opcję)
Możliwość skorzystania z programu Mental Health
Eventy integrujące zespół
Workation Barcelona mamy swoje biuro w Barcelonie i możliwość pracy stamtąd
Vouchery podarunkowe i bony świąteczne
Ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników
Możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych w firmie
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa biblioteka
brak dress codeu
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
karty przedpłacone
inicjatywy dobroczynne
???? Nie boimy się latać i mierzyć wysoko! ????
Wejdź na nasz pokład i wprowadź nas na jeszcze wyższy level pracując w firmie IT z niezależnym kapitałem.

Daj się poznać koniecznie aplikuj
Trans.eu Group S.A.
Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Jeśli wiesz, że w Twojej pracy liczy się coś więcej niż schemat kampania > grupa > kreacja, że e-commerce i performance zaczyna się zanim odpalisz jakikolwiek panel reklamowy, i że bycie realistą oznacza osiąganie niemożliwego (ale nie w zwykłej tabelce w excelu), to znaczy że mamy dla Ciebie stanowisko szyte na miarę Twoich aspiracji.

Firma: Trans.eu Group S.A,

Lokalizacja: Wrocław, dolnośląskie

Kategoria: 0

Aplikacja na stanowisko: Performance & e-Commerce Expert

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Białystok, podlaskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Magazynu Kierownik Magazynu Wymagania ZAKRES WYMAGAŃ: Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Znajomość programu komputerowego MS Office Ukończone studia wyższe o profilu ekonomicznym Zdolności kierwonicze, smodzielność w działaniu Umiejętnośc rozdzielania zdań i rozliczanie z wykonanej pracy Obowiązki ZAKRES ...

Budownictwo / Geodezja
Nowy Sącz, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior Python Developer Junior Python Developer Wymagania mile widziany status studenta, podstawowe doświadczenie w środowisku programowania Python, wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka bądź podobnym (lub w trakcie), znajomość języka angielskiego na poziomie B2, Obowiązki tworzenie oraz rozwój back-endu systemu chmurowego ...

Informatyka / Programowanie
Inwork Sp. z o.o. :: Radom, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie! Aplikuj

Służba Cywilna :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Księgowy w Dziale Rachunkowości w Urzędzie Skarbowym Łódź-Polesie Aplikuj

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Przebudowa samochodów terenowych dla wojska i straży granicznej (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: Kundl (tirol) Opis stanowiska: Przebudowa ...

0