Spawacz - Instruktor

Ogłoszenie nr: 61942

Lokalizacja
Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
Firma
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
Kategoria
Produkcja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Ocena, sprawdzanie umiejętności kandydatów do pracy w zakresie umiejętności spawania metodą MAG (135)
Szkolenie doskonalące spawaczy na wydziale w procesie produkcji, przeprowadzanie rekrutacji spawaczy/operatorów;
Współpraca przy kwalifikowaniu technologii spawania
ocena wizualna złączy próbnych, wykonywanie i ocena prób makro, prób łamania,
Nadzór i koordynacja egzaminów spawaczy;
Przeprowadzanie testów nowych urządzeń spawalniczych i materiałów dodatkowych do spawania.
Udział w rozwijaniu kompetencji spawalniczych, usprawnianie, optymalizacja procesów
Nasze wymagania
Wykształcenie: min. średnie (preferowane techniczne);
Umiejętności czytania rysunku technicznego;
Uprawnienia: IWP, mile widziane VT-2; MT-2, PT-2
Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku instruktora spawania;
Znajomość zagadnień z dziedziny spawalnictwa, w szczególności dotyczących technologii spawania metodą 135;
Podstawy obsługi komputera i pakietu Microsoft Office;
Dokładność, samodzielność w działaniu, dobra organizacja czasu pracy.
To oferujemy
Oferujemy pracę w renomowanej firmie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wysokie wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami. Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna. Możliwość szkolenia i awansu zawodowego.
Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat)
Pracę w młodym dynamicznym zespole
Bonusy ubezpieczeniowe i sportowe
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
ubezpieczenie na życie
elastyczny czas pracy
brak dress codeu
parking dla pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
O nas
IM
Grupa i jej spółki w tym
Instytut
Mechaniki
Sp. z o.o. prowadzą działalność na całym
świecie.
Grupa ma roczne obroty w wysokości ponad
31 mln
€ i szczyci się wysoko wykwalifikowaną kadrą zapewniając sukces.
Zatrudniamy łącznie ponad
900 pracowników. Grupa dostarcza komponenty dla energetyki i transportu zbiorowego kolejowego, tramwajowego i samochodowego.

Firma: Instytut Mechaniki Sp. z o.o.

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Kategoria: Produkcja

Aplikacja na stanowisko: Spawacz - Instruktor

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
SMART-HR :: Lublin, lubelskie :: ponad 30 dni temu

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.Dla naszego klienta wiodącego światowego producenta urządzeń testujących materiały, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na Polskę Zachodnią (woj. zachodniopomorskie/lubuskie/dolnośląskie) oraz teren Niemiec na stanowisko: Aplikuj

Inżynieria / Konstrukcje / Technologia
Służba Cywilna :: Polkowice, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Komenda Powiatowa Policji w Polkowicach Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy referent do spraw zaopatrzenia i inwestycji w Wydziale Wspomagającym Aplikuj

Click-Pack sp. z o.o. :: Kałuszyn, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Click-Pack Sp. z o.o. to polska firma, producent wysokiej jakości opakowań i kubków z papieru oraz plastiku. Aktualnie zatrudniamy ok. 140 osób. W związku z dalszym rozwojem, do zakładu produkcyjnego w Kałuszynie, k. Mińska Mazowieckiego zatrudnimy osoby na stanowisko Operator maszyn Aplikuj

Produkcja
Kaizen Rent S.A. :: Lubin, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków odpowiedzialność za kompleksowe zarządzanie projektami związanymi z optymalizacją utylizacji serwisowej, systematyczna analiza wskaźników utylizacji, identyfikacja obszarów do optymalizacji, aktywne uczestnictwo w opracowywaniu strategii optymalizacji utylizacji serwisowej. Nasze wymagania preferowane doświadczenie w obszarze motoryzacji, w szczególności serwisu pojazdów, doskonała umiejętność analizy danych związanych z utylizacją serwisową, zdolność skutecznego zarządzania procesami i projektami, samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za efekty projektów, skupienie na osiąganiu celów biznesowych ...

Plej Sp. z o.o. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków działasz w teamie (rozsądne proporcje między brainstormingiem a czasem na samodzielne działania operacyjne) tworzysz scenariusze wyjazdów i kosztorysy (czasem to Twoje ulubione miejsca, innym razem wybieramy je wspólnie lub wskazuje je klient) pracujesz z klientem (od przygotowania prezentacji i kosztorysu, przez spotkania i opiekę nad projektem, po wyjazd i rozliczenie) uczestniczysz w wyjazdach związanych z projektami (w zależności od projektu i jego celu, dyspozycyjności, umiejętności: inspekcja, koordynacja, pilotaż) korzystasz z udziału w wydarzeniach branżowych na świecie (targi, konferencje, związane z branżą ...

0