Inkasent- odczyty liczników energii elektrycznej

Ogłoszenie nr: 61419

Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
Firma
ENERGO ZET Sp. z o.o.
Kategoria
Sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Rzetelne i uczciwe oraz systematyczne odczytywanie liczników energii elektrycznej, jak i przesłanie danych odczytowych do PGE Dystrybucja SA według harmonogramu przekazanego przez Koordynatora
Wizualne sprawdzanie stanu układów pomiarowych i zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości do PGE Dystrybucja SA.
Raportowanie wykonanych prac koordynatorowi
Nasze wymagania
Ważne świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku EKSPLOATACJI ,, E " do 1 kV w zakresie OBSŁUGI pkt. 2 , 10
Obsługa poczty elektronicznej e-mail
Dobra organizacja pracy
Swoboda w kontaktach z ludźmi
Uczciwość, odpowiedzialność i sumienność
Własny samochód, prawo jazdy kat. B
Mile widziane
Osoby z doświadczeniem w pracy przy odczytach liczników energii elektrycznej, gazu, wodomierzy jak i wykonujące pracę w terenie
To oferujemy
ATRAKCYJNE wynagrodzenie, uzależnione od ilości wykonywanych odczytów ( z perspektywą zwiększania ilości odczytów i zarabiania większych pieniędzy )
Regularne i terminowe wypłaty
Zatrudnienie na podstawie umowy współpracy (własna działalność gospodarcza) lub umowy zlecenie
Jeśli jesteś osobą lubiącą kontakt z ludźmi pracując w terenie, a nie siedzenie za biurkiem to jest to praca dla Ciebie
Jeśli cenisz sobie pracę w nienormowanych godzinach pracy to jest to praca dla Ciebie
Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie lub chcesz poprawić swoją aktywność i kondycję fizyczną to jest to praca dla Ciebie
Jeśli chcesz osiągać stałe dochody finansowe w czasach gdzie inne branże są zamykane lub ograniczane z powodu pandemii to jest to praca dla Ciebie
Jeśli lubisz nowe wyzwania zawodowe i cenisz sobie rozwój przez zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności to jest to praca dla Ciebie
Jeśli jesteś osobą rzetelną, pracowitą chcącą pracować to będziesz miał satysfakcję z osiąganych zarobków i jest to praca dla Ciebie
ENERGO ZET sp. z o.o.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku odczytów liczników energii elektrycznej oraz liczników gazu na terenie wielu obszarów w kraju.
Obecnie poszukujemy do współpracy osób do odczytu liczników energii elektrycznej na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A.

Firma: ENERGO ZET Sp. z o.o.

Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Kategoria: Sprzedaż

Aplikacja na stanowisko: Inkasent- odczyty liczników energii elektrycznej

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Radom, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw obsługi kancelaryjnej oraz prowadzenia magazynu materiału badawczego w Laboratorium Kryminalistycznym Aplikuj

Służba Cywilna :: Gorzów Wielkopolski, lubuskie :: ponad 30 dni temu

Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Podreferendarz do spraw administracyjnych, Sekretariat, Delegatura Północno-Zachodnia Aplikuj

Służba Cywilna :: Kraków, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej w Krakowie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Młodszy specjalista do spraw planowania rzeczowo-finansowego w Dziale Logistyki (ILL-3) w Izbie Administracji Skarbowej w Krakowie Aplikuj

Focus Hotmelt Europe Sp. z o.o. :: wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Your responsibilities Creation, maintenance and development of EHS management system engaging all employees Responsible for internal and external EHS communication and reporting according to EHS laws and regulations Development and implementation of preventive programs Occupational health monitoring Supervision over waste management, water and sewage management and air emissions EHS daily inspections and elimination of health, safety and environmental risks Participation in the factory construction project and other capital projects Cooperation with security guard Our requirements Good knowlege of EHS standards and requirements Bachelor ...

0
Służba Cywilna :: Kielce, świętokrzyskie :: ponad 30 dni temu

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Kielcach Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent prawno-administracyjny w Wydziale Prawnym Aplikuj