Referent

Ogłoszenie nr: 60985

Lokalizacja
Lębork, pomorskie
Firma
Służba Cywilna
Inne

Opis stanowiska

Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referent do spraw kontroli celno-skarbowej i postępowania podatkowego
w Czwartym Dziale Kontroli Celno-Skarbowej i Postępowania Podatkowego w Pomorskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Gdyni Aplikuj

Firma: Służba Cywilna

Lokalizacja: Lębork, pomorskie

Kategoria: Inne

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.

Blacharz samochodowy. Stała praca, jeden zakład. €2160 - €2820 netto miesięcznie Miejsce pracy: Zeist (Holandia) Numer referencyjny: jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat Opis stanowiska: Demontaż elementów karoserii autobusów uszkodzonych po wypadku/stłuczce Demontaż i montaż oświetlenia Naprawa nadwozia (szpachlowanie, klepanie itp.) Montaż naprawionych elementów nadwozia Przygotowanie zamontowanych elementów nadwozia do malowania/lakierowania Malowanie / lakierowanie powierzchni Wymagania: Masz doświadczenie jako blacharz samochodowy/autobusowy / monter napraw karoserii Potrafisz używać elektronarzędzi i narzędzi do obróbki metalu Dobrze ...

Budownictwo / Geodezja
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: KASJER/SPRZEDAWCA Lokalizacja: Warszawa Wawer ul.Marsa Aplikuj

Sprzedaż
Inwork Sp. z o.o. :: dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!Magazynier - Pracownik sortowni paczekGdzie? Wrocław (Psie Pole), ul. Bierutowska 81 Aplikuj

STOVIT GROUP Sp. z o.o. :: Nowy Targ, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Obszar pracy: Podbeskidzie Bielsko-Biała/ Żywiec i Podhale miasta Nowy Targ/Wadowice; Realizowanie planów sprzedażowych; Nawiązywanie i utrzymywanie kontraktów handlowych z klientami; Przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy; Monitorowanie i analizowanie działań firm konkurencyjnych i rynku produktów firmowych oraz przygotowywanie rekomendacji działań; Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedażowych oraz przygotowywanie rekomendacji działań; Wdrażanie dodatkowych aktywności sprzedażowych w celu zwiększenia efektywności współpracy z klientem; Raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonego oraz do ...

Sprzedaż
Job2Be Sp. z o.o. :: ponad 30 dni temu

Oferujemy zatrudnienie w norweskiej firmie transportowej z wieloletnim stażem na rynku w północnej części Norwegii jako kierowca autobusów miejskich, podmiejskich oraz turystycznych. Oferta kierowana jest zarówno do mężczyzn jak i do kobiet.Jest to jedna z największych firm transportowych w Norwegii zatrudniająca 5 tysięcy kierowców autobusów. Aplikuj

Logistyka / Spedycja / Dystrybucja