PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 46 - Zakopane

Ogłoszenie nr: 60754

Lokalizacja
Zakopane, małopolskie
Firma
Inwork Sp. z o.o.
Kategoria
Budownictwo / Geodezja

Opis stanowiska

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczekMiejsce pracy: 34-471 Rogoźnik, k. Zakopanego ul. Za Torem 1NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY ! Aplikuj

Firma: Inwork Sp. z o.o.

Lokalizacja: Zakopane, małopolskie

Kategoria: Budownictwo / Geodezja

Aplikacja na stanowisko: PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 46 - Zakopane

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw Inżynierii ruchu Wydział BRD, Departament Zarządzania Siecią Dróg Aplikuj

Służba Cywilna :: Opole, opolskie :: ponad 30 dni temu

Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor do spraw skarg i wniosków w Wydziale Prawnym i Nadzoru / Oddział Organizacji, Kontroli i Skarg Aplikuj

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. Komisjoner, Praca na magazynie z artykułami spożywczymi - owoce i warzywa (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: STELLE, OKOLICE HAMBURGA ...

0
Radom, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Java Programista Java Wymagania Nasze oczekiwania: Wykształcenie wyższe: informatyka (lub pokrewne). Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rozwoju oprogramowania. Dobra znajomość języka SQL poparta doświadczeniem w programowaniu systemów opartych o MS SQL Server lub Oracle. Znajomość języka Java (Spring, Angular, ...

Informatyka / Programowanie
Tychy, śląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Leasingowy Doradca Leasingowy Wymagania Ta praca jest dla Ciebie jeśli: Posiadasz wiedzę z zakresu motoryzacji Znasz zasady działania produktów finansowych dla przedsiębiorców - leasing i najem Masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej minimum 2 lata Umiesz nawiązywać i utrzymywać długoterminowe relacje biznesowe Masz ...

59