Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych

Ogłoszenie nr: 60318

Lokalizacja
Choszczno, zachodniopomorskie
Firma
Służba Cywilna
Inne

Opis stanowiska

Komenda Powiatowa Policji w Choszcznie
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych do spraw ochrony informacji niejawnych
Zespół ds. Ochrony Informacji Niejawnych Aplikuj

Firma: Służba Cywilna

Lokalizacja: Choszczno, zachodniopomorskie

Kategoria: Inne

Aplikacja na stanowisko: Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Systemowy IT Analityk Systemowy IT Wymagania Wymagamy: 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka systemowego, ukończone studia techniczne, doświadczenie z obszaru Big Data, znajomość procesu wytwarzania oprogramowania, wiedza z zakresu sieci komputerowych, telekomunikacji, cyberbezpieczeństwa, wysoko rozwinięte ...

Informatyka / Programowanie
Compass Group Poland :: Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik obsługi klienta z elementami prostych zadań w kuchniMiejsce pracy: Łódź, ul. Jędrzejowska 43BPraca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany, w soboty w godz. 8.00-16.00, niedziela wolna.Możliwość pracy na niepełny etat (do uzgodnienia 1/2 lub 3/4 etatu). Aplikuj

Hotelarstwo / Turystyka / Katering
Gremi Personal Sp. z o.o. :: Gdańsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Opracowywać strategie marketingowe: Tworzyć i wdrażać kompleksowe strategie marketingowe w celu pozyskania nowych klientów i zwiększenia świadomości marki firmy; Analizować rynek i konkurencje: Przeprowadzać badania rynku i monitorować sytuacji konkurencyjnej w celu identyfikacji nowych możliwości i zagrożeń; Zarządzać działem marketingu: Kierować i rozwijać zespół marketingowy, w tym szkolenie, motywowanie i ocena wydajności; Branding i komunikacja: Tworzyć i wdrażać strategie brandingowe i kampanie komunikacyjne w celu wspierania stabilnego wizerunku firmy; Marketing cyfrowy: Zarządzać cyfrowymi kampaniami ...

Marketing / Reklama / Public Relations
Służba Cywilna :: Wrocław, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor wojewódzki do spraw cudzoziemców w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców w Oddziale Legalizacji Pobytu Cudzoziemców II Aplikuj

Chefs Culinar Sp. z o.o. :: mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Telefoniczna sprzedaż produktów firmy kontrahentom z branży HORECA Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych Prezentacja ofert promocyjnych oraz wprowadzanie nowego asortymentu Stacjonarna obsługa Klientów z branży HORECA Budowanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami Wprowadzanie danych do systemów sprzedażowych firmy (zamówienia) Wspieranie działu sprzedaży poprzez aktywną współpracę z Doradcami Klienta pracującymi w terenie Nasze wymagania Rekomendowane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży telefonicznej, odpowiedzialność za grupę kontrahentów i realizację planu sprzedaży Znajomość branży ...

0