Inspektor

Ogłoszenie nr: 60006

Lokalizacja
Katowice, śląskie
Firma
Służba Cywilna
Inne

Opis stanowiska

Komenda Miejska Policji w Katowicach
Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor do spraw ewidencji i obiegu dokumentów niejawnych Jednoosobowe Stanowisko ds. Przetwarzania Materiałów Niejawnych
w Komisariacie Policji I w Katowicach Aplikuj

Firma: Służba Cywilna

Lokalizacja: Katowice, śląskie

Kategoria: Inne

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Choszczno, zachodniopomorskie :: ponad 30 dni temu

Komenda Powiatowa Policji w Choszcznie Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych do spraw ochrony informacji niejawnych Zespół ds. Ochrony Informacji Niejawnych Aplikuj

Służba Cywilna :: Kętrzyn, warmińsko-mazurskie :: ponad 30 dni temu

Starszy inspektor weterynaryjny Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kętrzynie Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor weterynaryjny Zespół do Spraw Zdrowia i Ochrony ZwierzątWarunki pracy Praca w siedzibie Inspektoratu oraz częste wyjazdy służbowe na terenie powiatu kętrzyńskiego, praca w terenie przy różnych warunkach atmosferycznych, częsty kontakt ze zwierzętami i materiałem zakaźnym. Narzędzia i materiały pracy: komputer, sprzęt biurowy, samochód służbowy, telefon Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Realizuje czynności w zakresie zapobiegania i zwalczania chorób zakaźnych ...

Grudziądz, kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Graphic Designer Graphic Designer Wymagania Od kandydata oczekujemy: Wyższego wykształcenia plastycznego Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku Biegłej znajomości pakietu Adobe Wiedzy i umiejętności z zakresu przygotowania grafik pod web Obowiązki Działając w naszym zespole będziesz odpowiedzialny za: Tworzenie projektów ...

Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Kasjer/kasjerka do sklepu na Bielanach Praca w dniach: 1-30.12 Możliwość kolejnych zleceń Aplikuj

Sprzedaż
Służba Cywilna :: Gdańsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Specjalista Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw inwentaryzacji w Wydziale FinansówWarunki pracy - bariery architektoniczne - brak wind, odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, - praca biurowa przy komputerze powyżej 4 h dziennie przy naturalnym i sztucznym oświetleniu, - stanowisko pracy zlokalizowane w siedzibie urzędu, - większość czynności jest wykonywana w pozycji siedzącej, - podstawowe wyposażenie na stanowisku to: komputer, telefon, drukarka, - stres związany z obsługą klientów zewnętrznych,- krajowe podróże służbowe ...