Magazynier

Ogłoszenie nr: 59930

Lokalizacja
Siewierz, śląskie
Firma
Paks'D
Kategoria
Produkcja

Opis stanowiska

Poszukujemy do naszego zespołu pracownika, który wraz z zespołem magazynierów, którzy są u nas zatrudnieni, będzie obsługiwał rotacyjnie magazyn dostaw, a także naprzemiennie będzie zajmował się obsługą produkcji, czyli dostarczaniem materiału, opakować do produkcji z magazynu, odbieraniem części wyprodukowanych i odpadów. Aplikuj

Firma: Paks'D

Lokalizacja: Siewierz, śląskie

Kategoria: Produkcja

Informacje dodatkowe:

Paks'D

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Sosnowiec, śląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Grafik Grafik Wymagania Wymagania: Wykształcenie wyższe Dobra znajomość marketingu w mediach społecznościowych Zainteresowanie designem, estetyką Kreatywność Min. 1 rok doświadczenia zawodowego Bardzo dobra znajomość obsługi Social Media Dodatkowym atutem będzie znajomość programów typu CorelDRAW, Adobe Photoshop Obowiązki Obszar ...

Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw administracji Systemami, Wydział Infrastruktury Teleinformatycznej,Sekcja Administracji Systemami Aplikuj

JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o. :: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków aktywna sprzedaż i dostarczanie kwiatów do kwiaciarni, pracowni florystycznych, domów weselnych, hurtowni, rozwój sprzedaży, pozyskiwanie Klientów, budowanie długoterminowych relacji z Klientami, dbałość o odpowiednią ekspozycję towarową na aucie, terminowe i regularne rozliczanie dokumentów. Nasze wymagania umiejętności sprzedażowe, łatwość w nawiązywaniu trwałych kontaktów handlowych z klientami, umiejętność dostosowania się do oczekiwań klientów, prawo jazdy kategorii B oraz umiejętność jazdy samochodem dostawczym, dobra organizacja pracy, podstawowa znajomość obsługi komputera. To oferujemy zatrudnienie w oparciu o ...

Sprzedaż
Allpersona GmbH :: ponad 30 dni temu

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów. CIEŚLA BUDOWLANY/ SZALUNKOWY (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: Wörgl (tyrol) Opis stanowiska: Montaż i rozbiórka szalunków, Ogólne prace na ...

Urząd Zamówień Publicznych w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista w Wydziale Rozwoju i Utrzymania Usług z Obszaru Informatyzacji Zamówień Publicznych Biura Organizacji, Informatyki i Projektów Aplikuj