Technik Serwisu Drukarek, Ploterów i Sprzętu Komputerowego

Ogłoszenie nr: 59594

Lokalizacja
Opole, opolskie
Firma
Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.
Kategoria
Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Naprawa i wykonywanie przeglądów urządzeń do druku wielkoformatowego,
Diagnozowanie i usuwanie powstałych usterek,
Instalacje sprzedawanych urządzeń u klientów i szkolenie obsługi,
Obsługa telefoniczna klientów,
Obsługa i konserwacja urządzeń demonstracyjnych,
Ścisła współpraca z producentami urządzeń w zakresie prowadzonych napraw,
Przeprowadzanie prezentacji ploterów dla klientów.
Nasze wymagania
Wykształcenie min. średnie techniczne,
Swoboda w poruszaniu się w zagadnieniach elektrycznych i elektronicznych,
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
Zaangażowanie, kreatywność, samodzielność,
Dobra organizacja czasu pracy,
Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (szkolenia w języku angielskim).
Mile widziane
Doświadczenie w branży druku wielkoformatowego.
To oferujemy
Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży,
Atrakcyjne warunki finansowe,
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon, narzędzia),
Udział w specjalistycznych szkoleniach technicznych w Polsce i na świecie,
Kartę MULTISPORT,
Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną.
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
ubezpieczenie na życie
Informacje o naszej firmie:
www.atrium.com.pl
Od ponad 30 lat firma Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. jest liderem w sprzedaży maszyn i materiałów do cyfrowego druku wielkoformatowego.

W naszym portfolio klienci znajdą urządzenia i materiały poligraficzne renomowanych producentów oraz produkty sygnowane własną marką IKONOS o coraz większej rozpoznawalności na całym świecie. Posiadamy także własną, najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną materiałów do druku.

Firma: Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

Lokalizacja: Opole, opolskie

Kategoria: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Aplikacja na stanowisko: Technik Serwisu Drukarek, Ploterów i Sprzętu Komputerowego

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Janoschka Polska Sp. z.o.o. :: mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Przygotowanie cylindrów do obróbki Wykonywnie form zgodnie z zadanymi parametrami Kontrola i weryfikacja wykonanych cylindrów pod kątem zgodności z wytycznymi Dbałość o maszyny, narzędzia i przyrządy pomiarowe oraz wykonywanie konserwacji urządzeń zgodnie z harmonogramem Obsługa powierzonych przyrządów pomiarowych i narzędzia Regularne sprawdzanie i uzupełnianie zapasów materiałowych Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy Samodzielna obsługa maszyn w dziale PM (CNC, CFM, PM, Tokarka) Nasze wymagania Umiejętność czytania rysunków technicznych Znajomość systemów sterowania FANUC i uprawnienia na suwnice będą ...

Służba Cywilna :: Poznań, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor do spraw ochrony informacji niejawnych Wydział ds. Ochrony Informacji Niejawnych KWP w Poznaniu Aplikuj

Inne
Adams Group :: wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Zarządzanie działem jakości i reklamacji Nadzór procesów produkcyjnych w zakresie zapewniania jakości Nadzór i koordynacja wewnętrznych zintegrowanych systemów zarządzania Czynny udział przy wizytach oraz audytach klienta oraz audytach wewnętrznych Analizowanie wyników jakościowych oraz sporządzanie raportów działań korygujących Przeprowadzanie szkoleń jakościowych dla pracowników Nasze wymagania Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z jakością) Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkującej meble tapicerowane Doświadczenie w zarządzaniu działem jakości Praktyczna znajomość ...

Inne
Konin, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Ubezpieczeń Specjalista Ds. Ubezpieczeń Wymagania Czego oczekujemy? doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość podstawowych zagadnień ubezpieczeniowych, niekaralności, wykształcenia minimum średniego (mile widziane wykształcenie wyższe), umiejętności obsługi komputera oraz urządzeń biurowych, umiejętności ...

Doradztwo / Konsulting
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit :: mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA/MERCHANDISER W SKLEPIE KOSMETYCZNYM/DROGERII Lokalizacja: Dębe Wielkie Aplikuj

Sprzedaż