Export Manager

Ogłoszenie nr: 54258
Opublikowano: 24 listopada 2023, wyświetleń: 0

Lokalizacja
Piekary Śląskie, śląskie
Firma
SMART-HR
Inne

Opis stanowiska

Opis działalności firmy

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Piekary Śląskie

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej, będącej wiodącym dostawcą w swojej branży na rynku polskim i zagranicznym, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Wdrożenie i udział w przygotowaniu strategii sprzedażowej na rynki eksportowe (m.in. Europa, Stany Zjednoczone, Azja),

- Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz negocjowanie i finalizowanie kontraktów,

- Budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi i zaufania do marki na rynku,

- Zarządzanie rozproszonym zespołem sprzedażowym (rekrutacja, szkolenie, mentoring, monitoring i ocena wyników pracy, rozwijanie kompetencji pracowników),

- Organizację pracy podległego zespołu zapewniającą efektywne i terminowe wykonywanie zadań,

- Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych, osiąganego poziomu marży oraz zysku,

- Ścisłą współpracę z działem planowania, R&D oraz produkcji,

- Stałe poszukiwanie perspektyw rozwoju sprzedaży na rynkach eksportowych oraz wyznaczanie ich kierunku, monitoring rynku i analiza działań konkurencji.

Wymagania

- Minimum 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem,

- Doświadczenia sprzedażowego w branży FMCG,

- Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

- Zrozumienia procesu sprzedaży i czynników wpływających na jego sukces,

- Gotowości do odbywania zagranicznych podróży służbowych,

- Umiejętności zarządzania zespołem, prawidłowego delegowania zadań oraz rozliczania efektów ich realizacji,

- Umiejętności racjonalnego planowania oraz strategicznego myślenia,

- Umiejętności strategicznego myślenia oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

- Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,

- Samodzielności, samodyscypliny oraz determinacji w realizacji wyznaczonych celów.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B w pełnym wymiarze czasu pracy,

- Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z systemem premiowym,

- Pracę w systemie hybrydowym,

- Pakiet benefitów pozapłacowych (Medicover Sport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS),

- Niezbędne narzędzia pracy, wraz z samochodem służbowym do użytku prywatnego,

- Samodzielność i dużą decyzyjność w działaniu,

- Stabilną pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku.

Firma: SMART-HR
Zobacz opinie

Lokalizacja: Piekary Śląskie, śląskie

Kategoria: Inne

Informacje dodatkowe:

SMART-HR

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Wielton S.A. :: Wieluń, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Wielton S.A. jest największym w Polsce producentem naczep przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe znajduje się też w czołówce branży w Europie i na świecie. Jesteśmy pionierem pod względem wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w produkcji i rozwijamy własną myśl technologiczną. Obecnie w centrum produkcyjnym w Wieluniu pracuje blisko 2000 osób. Każdy z nas ma za sobą własną drogę: różnimy się wiekiem poglądami i doświadczeniem. Ale sprowadziło nas tu wspólne marzenie by pracować w stabilnej firmie wśród kolegów gdzie każdy lubi to co robi. Chcesz widzieć swój wpływ i realizować złożone projekty o dużej wartości dla biznesu? Nasze ...

Human Resources / Zasoby ludzkie