Przedstawiciel handlowy - Hydro NRG Sp. z o.o.

Ogłoszenie nr: 54124
Opublikowano: 23 stycznia 2024, wyświetleń: 0

Lokalizacja
Chojnice, pomorskie
Firma
Hydro NRG Sp. z o.o.
Kategoria
Sprzedaż

Opis stanowiska

Przedstawiciel handlowy

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
uczciwa i etyczna sprzedaż nowoczesnych produktów
budowanie sieci zadowolonych Klientów
zawieranie umów i nadzór nad ich realizacją
współtworzenie naszej Firmy dzięki Twoim nowatorskim pomysłom

WYMAGANIA - poszukujemy osoby, która:
wzbudza zaufanie i łatwo nawiązuje relacje
potrafi planować i jest konsekwentna
dotrzymuje obietnic
chce rozwijać się razem z nami w przyszłościowej branży zielonej energii
ma duży FUN w realizacji swoich celów i lubi wyzwania
ma doświadczenie w sprzedaży B2C lub B2B, choć niekoniecznie w branży OZE - wszystkiego Cię nauczymy :)
jeździ autem (czynne prawo jazdy kat. B)
jest otwarta na pracę w ramach B2B na własnej działalności gospodarczej (służymy pomocą w jej założeniu - to banalnie proste :)

TO OFERUJEMY
dotrzymujemy słowa wobec Pracowników oraz Klientów
pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
realny wpływ na rozwój firmy - krótka ścieżka decyzyjna
jasna ścieżka awansu na Team Leadera zarządzającego własnym zespołem sprzedażowym
nienormowany czas pracy to Ty decydujesz kiedy pracujesz
szeroki asortyment oferowanych produktów i modeli (pompy ciepła, fotowoltaika, samochody elektryczne, ładowarki do EV, banki energii)
wysokie stany magazynowe = ultraszybkie realizacje = ultraszybka wypłata premii (pompy ciepła 30 dni, fotowoltaika 14 dni)
szkolenia branżowe i spotkania integracyjne
prywatna opieka medyczna
realne zarobki powyżej 10.000 zł netto miesięcznie

Firma: Hydro NRG Sp. z o.o.

Lokalizacja: Chojnice, pomorskie

Kategoria: Sprzedaż

Aplikacja na stanowisko: Przedstawiciel handlowy - Hydro NRG Sp. z o.o.

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
REGESS :: Wrocław, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Firma budowlana poszukuje pomocników hydraulika. Praca na terenie Belgii, Bredene Praca dla pomocnika hydraulika Oczekujemy doświadczenia w pracy jako hydraulik własnej działalności lub gotowości do jej założenia mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego Oferujemy możliwość zakwaterowania płatności co dwa tygodnie atrakcyjne stawki Oferujemy Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 507 928 204 Aplikuj

Inne
Służba Cywilna :: Olsztyn, warmińsko-mazurskie :: ponad 30 dni temu

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Olsztynie Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor weterynaryjny Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt Inspektor weterynaryjny Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: uczestnictwo w profilaktyce i zwalczaniu chorób zakaźnych, w tym podbieraniu prób do badań, rejestracja obserwacji zwierząt w celu wykluczenia/potwierdzenia wścieklizny, współpracy w tym zakresie z Inspekcją Sanitarną, urzędowe stwierdzanie ognisk chorób zakaźnych w oparciu o dane wywiadu, przebiegu choroby, objawów klinicznych, zmian sekcyjnych oraz wyników badań laboratoryjnych, ...

Inne
Personnel and Media Solutions :: Gdańsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Wynagrodzenie: 7500 - 9000 pln brutto BACK OFFICE NIEMIECKI Gdańsk (praca w biurze) Back Office z niemieckim (junior) Obowiązki praca z analizami (nie wymagamy doświadczenia) Praca w firmie niemieckiej - dlatego tak ważne jest znajomość języka niemieckiego min B1/B2 Praca stacjonarna przy komputerze z elastycznym grafikiem godzin Wymagania Znajomość niemieckiego min B1/B2 Chęć do pracy w biurze (praca stacjonarna) Oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich bezpłatne kursy językowe opiekę medyczną dofinansowanie karty Multisport Aplikuj

Administracja biurowa
Drimer Sp. z o.o. :: Toruń, kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Firma Drimer Sp zoo w Toruniu zatrudni osobę na stanowisko Drukarza. Drukarz Obowiązki oklejanie martyc przygotowanie maszyny do druku zapewnianie odpowiedniej jakości druku obsługa techniczna maszyn ( w tym prace konserwacyjne) druk według planu produkcyjnego raportowanie wykonanego planu produkcyjnego dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania doświadczenie na stanowisku drukarza min 1 rok doświadczenie w przygotowaniu farb wodnych Oferujemy Dofinansowanie do Karty Multisport Prywatna opieka medyczna Ubezpieczenie grupowe Aplikuj

Produkcja
Folga S.A. :: Daleszyce, świętokrzyskie :: ponad 30 dni temu

: / ': , , , , , , , , , , : ' MS Office, Excel - - - 10-12 , , , , ' : , ' , - , , - Lux Med, Multisport ____ Proszę o załączenie klauzuli do CV o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOLGA S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego ...

66