Brand Ambasador poszukiwany! AKCJA WYJAZDOWA ZIMA 2024!

Ogłoszenie nr: 34925

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Firma
Lilla House Sp. z o.o.
Kategoria
Sprzedaż

Opis stanowiska

UWAGA! UWAGA! AKCJA WYJAZDOWA ZIMA 2024!ZAKOPANE I OKOLICEPoszukujemy ambasadorów marki do naszego turbo teamu! Aplikuj

Firma: Lilla House Sp. z o.o.

Lokalizacja: Kraków, małopolskie

Kategoria: Sprzedaż

Aplikacja na stanowisko: Brand Ambasador poszukiwany! AKCJA WYJAZDOWA ZIMA 2024!

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków ścisła współpraca z dwoma regionalnymi kierownikami sprzedaży współodpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego na powierzonym terenie podejmowanie działań zmierzających do rozwoju firmy monitoring i badanie rynku, w tym możliwości sprzedażowych wspieranie zespołu w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji ze środowiskiem medycznym prowadzenie działań rekrutacyjnych i onboardingowych udział w organizowaniu lokalnych akcji budowanie pozytywnego wizerunku firmy na powierzonym terenie Nasze wymagania wykształcenie wyższe doświadczenie w obszarze sprzedaży - minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie w branży medycznej) ...

Human Resources
Służba Cywilna :: Białystok, podlaskie :: ponad 30 dni temu

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Białymstoku Podlaski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy asystent do spraw przygotowania pożywek mikrobiologicznych oraz szkła laboratoryjnego Zakład Higieny Weterynaryjnej w Białymstoku - Pracownia Pożywek Aplikuj

EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. :: Wrocław, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. to jedyny w Polsce producent przemysłowych drukarek typu Ink-Jet. Firma istnieje na rynku polskim ponad 40 lat. Zajmuje się badaniami, rozwojem i wytwarzaniem wysoko zaawansowanych technicznie przemysłowych drukarek typu Ink-Jet i materiałów eksploatacyjnych oraz jest dostawcą wysokiej jakości systemów drukujących typu Ink-Jet. Firma zatrudnia we Wrocławiu ponad 200 osób, ponadto jako grupa EBS posiada własne oddziały w Niemczech, USA oraz Chinach. Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
Medicover :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Nie wymagamy specjalizacji, stawiamy na doświadczenie! Pracując w naszym Zespole, otrzymasz: Elastyczny grafik - u nas to Ty decydujesz o zakresie współpracy, Możliwość leczenia z wykorzystaniem Cyfrowego Projektowania Uśmiechu (DSD), Dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii, w tym skanery wewnątrzustne 3Shape, tomografia Cefla MyRay czy mikroskop Leica, dzięki którym zadbasz o wszystkie potrzeby Pacjentów, Możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami, Zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku lokalizacjach, Pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem z użyciem najwyższej jakości materiałów ...

Zdrowie / Uroda / Rekreacja

Nie wymagamy specjalizacji, stawiamy na doświadczenie! Pracując w naszym Zespole, otrzymasz: Elastyczny grafik, u nas to Ty decydujesz o zakresie współpracy, Pracę na systemach Straumann i Dentsply Sirona, stosując implanty klasy Standard i Premium. Jeśli pracowałeś na innych systemach - wdrożymy Cię, Dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii, w tym laser stomatologiczny, nóż piezoelektryczny, kasety implantologiczne czy skanery wewnątrzustne 3Shape, dzięki którym zadbasz o wszystkie potrzeby Pacjentów, Możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami, Zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku ...