Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm) - QualitySite

Ogłoszenie nr: 33983
Opublikowano: 3 lutego 2024, wyświetleń: 1

Lokalizacja
Hrubieszów, lubelskie
Firma
QualitySite
Kategoria
Szkolenia / Edukacja

Opis stanowiska

Posiadasz firmę i szukasz dodatkowego zajęcia?Masz szansę zyskać doświadczenie i zostań profesjonalnym tajemniczym klientem!Dołącz do grona tajemniczych klientów i zyskaj stałe zlecenia kilka razy w miesiącu!Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna, gdzie nie wymagamy doświadczenia! Całe badanie zajmuje ok. 120 min pracy. Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja pracowników obsługi klienta, komfortu użytkowania platformy, przejście procesu oraz założenie kont internetowych, które zostały specjalnie dedykowane do badań. Zakładane konta nie są w pełni funkcjonalne i są w pełni darmowe, co jest zagwarantowane w zawieranej umowie. Na kontach nie ma możliwości wykonywania operacji finansowych. Częścią badania jest wysłanie wniosków o otworzenie konta na oficjalnych stronach banku, gdzie uczestnik używał własnych danych, a następnie bank weryfikuje jego tożsamość. Dane przechowywane są bezpośrednio przez bank na czas trwania badania. Po zakończeniu badania konta są usuwane.
Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)

Obowiązki
Krótka rozmowa z obsługą klienta
Przejście procesu wysyłki wniosków o konta internetowe
Aktywacja dostępu do konta
Weryfikacja błędów na kontach
Wykonanie raportu w postaci ankiety

Wymagania
Posiadanie aktywnej JDG lub spółki
Własne narzędzia: komputer/urządzenie mobilne i dostęp do internetu.
Zamieszkanie na terminie Polski.
Samodzielna organizacja pracy.
Skrupulatność i rzetelność w wykonywanym badaniu.

Oferujemy
240 zł za wykonanie badania podstawowego
770 zł netto za wykonanie badania rozszerzonego.
Kontakt B2B
Stała współpraca 20 badań w miesiącu
Elastyczny grafik wykonywanie badania o dowolnej porze dnia.
Certyfikat Tajemniczego Klienta potwierdzi Twoje kompetencje na tym rynku

Firma: QualitySite

Lokalizacja: Hrubieszów, lubelskie

Kategoria: Szkolenia / Edukacja

Informacje dodatkowe:

QualitySite

Aplikacja na stanowisko: Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm) - QualitySite

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Intraservis Group sp. z o.o. :: Poznań, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

( ) . Kostrzyn Wielkopolski 30/08/2023 : - , , - 6 - - . ( ) - 2- (+6 +20 ) : - - - - - - , , - : - 23 zł netto/ - , - 26 750 zł, + 150 zł, +1800 zł , 1 - 500 zł - 3 8 (06:00-14:00, 14:00-22:00 22:00-06:00) + (06:00-14:00), , - - (, , ) - , - 200-220 Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
OEX S.A. :: Myślenice, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Brand Master Koncern Tytoniowy Twój zakres obowiązków sprzedaż produktów w wyznaczonych miejscach budowanie wizerunku marki na rynku przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki Nasze wymagania dyspozycyjność minimum 15 akcji w miesiącu po 5h (w tym weekendy) przebojowość, energiczność i otwartość na nowe doświadczenia łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi doświadczenie w sprzedaży status studenta prawo jazdy kat. B To oferujemy stawkę godzinową 29-50 zł brutto dodatek za pracę w soboty 5 zł brutto/h atrakcyjne bonusy umowę zlecenie elastyczne godziny pracy ...

0
CDMD Investments Sp. z o.o. :: Krosno, podkarpackie :: ponad 30 dni temu

Zatrudnimy hydraulików na delegacje do Niemiec hydraulik Obowiązki montaż pomp ciepła, montaż kotłów na pellet, mieszkaniówka przemysłówka Wymagania doświadczenie j.niemiecki mile widziany prawo jazdy mile widziane Oferujemy darmowe zakwaterowanie oraz dojazd zjazdy co 4-6tyg umowa zlecenie stawka od 12 do 16 EUR netto/h na start poszukujemy również brygad na własnej działalności 574457685 Aplikuj

57
Norint Sp. z o.o. :: ponad 30 dni temu

NORINT Sp. z o.o. (nr licencji: 16710) Jesteśmy polską agencją pośrednictwa pracy założoną przez Norwega. Zajmujemy się rekrutacją oraz szkoleniem wyspecjalizowanych pracowników chcących podjąć zatrudnienie w kraju fiordów. Zapewniamy wysokiej jakości kursy językowe oraz pomoc i wsparcie na każdym etapie rekrutacji, zarówno przed wyjazdem, jak też podczas trwania umowy z norweskim pracodawcą. Wiele osób z powodzeniem skorzystało z naszego bogatego doświadczenia i wiedzy dotyczącej norweskich realiów oraz tamtejszego rynku pracy. Zapraszamy do współpracy! Nauczyciel przedszkola - praca w Norwegii jobs.pl Oferujemy: stałą umowę bezpośrednio z ...

SMART-HR :: Przemyśl, podkarpackie :: ponad 30 dni temu

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, poszukujemy Lekarzy na stanowiska: Lekarz Nefrolog/ Lekarz Chorób Wewnętrznych/ Internista Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Zapewnienie pacjentom wysokiego poziomu opieki zdrowotnej. Od kandydatów na to stanowisko wymagamy: Wykształcenia wyższego medycznego (Nefrologia lub Chorób Wewnętrznych), Aktualnego prawa wykonywania zawodu, Odpowiedzialności, zaangażowania i umiejętności ...

Lekarz / Farmaceuta / Weterynarz