Doradca Finansowo - Ubezpieczeniowy

Ogłoszenie nr: 31404

Lokalizacja
Sanok, podkarpackie
Kategoria
59

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Finansowo - Ubezpieczeniowy

Wymagania
Komunikatywność
Otwartość na pracę z ludźmi
Umiejętności analityczne
Umiejętności negocjacyjne
Zdolności przywódcze
Samodzielność

Obowiązki
Ocena zdolności finansowej przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych
Rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie optymalnych rozwiązań
Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
Aktywne pozyskiwanie Klientów i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych
Stałe monitorowanie rynku finansowego i uzupełnianie swojej wiedzy
Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy
Egzaminy licencyjne uprawniające do wykonywania zawodu
Wieloproduktowość i cross selling
Doradztwo, nie tylko sprzedaż
Dostęp do najszerszej oferty produktowej na rynku
Wsparcie koordynatorów produktowych
Wsparcie administracyjne
Nowoczesne narzędzia IT
konkursy motywacyjne
karta Multisport
bogaty system szkoleń
możliwość rozwoju na ścieżce managerskiej
Wyjazdy w najciekawsze zakątki świata
elastyczny czas pracy
zniżki na firmowe produkty i usługi
spotkania integracyjne

Lokalizacja: Sanok, podkarpackie

Kategoria: 59

Aplikacja na stanowisko: Doradca Finansowo - Ubezpieczeniowy

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Kościan, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Opiekunka Dziecka Opiekunka Dziecka Wymagania doświadczenie w pracy z dziećmi, cierpliwość oraz empatia, znajomość języka angielskiego (B1) Obowiązki opieka nad dwójką dzieci (3 letni chłopczyk, 4 letnia dziewczynka) nauka dzieci języka angielskiego, przygotowanie czasu wolnego (gry i zabawy) Oferujemy umowa o pracę, stabilne zatrudnienie, ...

Służba zdrowia
CDMD SHL Sp. z o.o. :: Legnica, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Zatrudnimy spawaczy metoda: elektroda 111miejsce pracy: Holandiastart projektu: 8.01.2024 Aplikuj

57
CDMD SHL Sp. z o.o. :: Polkowice, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

57
Jarocin, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kelner Kelner Wymagania Wymagania: chęć do pracy i nauki zaangażowanie pozytywne nastawienie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana Obowiązki Obowiązki: obsługa gości a'la carte obsługa gości hotelowych w trakcie śniadań i obiadokolacji przygotowywanie napojów dbanie o czystość w restauracji przestrzeganie ...

Hotelarstwo / Turystyka / Katering
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Ministerstwo Zdrowia w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw projektów w wydziale Strategii i Projektów w Departamencie Analiz i Strategii Aplikuj

Inne