Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Ogłoszenie nr: 30379

Lokalizacja
Katowice, śląskie
Kategoria
Szkolenia / Edukacja

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Wymagania
Zapraszamy osoby, które:
Ukończyły studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej

Ukończyły kurs Montessori lub są otwarte na szkolenia w tym zakresie,
Otwarte na alternatywne metody pracy z dzieckiem (umiejętność podążania za dzieckiem)
Odpowiedzialne i kreatywne,
Osoba z misją i pasją,
Empatyczne i uśmiechnięte.

Obowiązki
Obowiązki:
Twórcze zabawy z dziećmi
Kreatywne spędzanie czasu
Dbanie o bezpieczeństwo dzieci
Wyjścia i wycieczki przedszkolne

Oferujemy
Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia 40 godzin tygodniowo w oparciu o umowę o pracę,

Możliwość indywidualnego rozwoju,
Wsparcie merytoryczne w zakresie pedagogiki Montessori,
Wspieramy realizację autorskich projektów,

Pracę w grupach liczących do 20 dzieci.

Lokalizacja: Katowice, śląskie

Kategoria: Szkolenia / Edukacja

Aplikacja na stanowisko: Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Makro Cash And Carry Polska S.A. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu. Aplikuj

Sprzedaż
Rybnik, śląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Murarz Murarz Wymagania Wymagamy: Doświadczenia w zawodzie. Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego. Prawo jazdy kat. B. Niwkaraknośc i abstynencja Obowiązki Obowiązki: wszelkiego rodzaju prace murarskie, budowa obiektów od podstaw, obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich, prace ogólnobudowlane. Oferujemy ...

57
Bolesławiec, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca serwisowy Doradca serwisowy Wymagania Na tym stanowisku niezbędna będzie wiedza z zakresu budowy i działania pojazdów. Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku to dla nas duży atut. Oczekujemy dużej odporoności na stres i zdolności negocjacyjnych. Kandydat musi posiadać prawo jazdy kategorii B (inne mile widziane). ...

Sprzedaż
Częstochowa, śląskie :: ponad 30 dni temu

Sprzedaż
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA :: Świętochłowice, śląskie :: ponad 30 dni temu

Firma MAX-BUD 1 Tomasz Warchala z siedzibą w Świętochłowicach specjalizująca się w usługach sprzętem budowlanym i transportowym, jak również wyburzeniami, robotami ziemnymi i drogowymi, dysponująca parkiem maszynowym obejmującym ok. 180 jednostek, poszukuje pracownika na stanowisko:OPERATOR KOPARKO - ŁADOWARKI Aplikuj

57