Pracownik ogrodnictwa

Ogłoszenie nr: 29826

Lokalizacja
Kościan, wielkopolskie
Kategoria
Budownictwo / Geodezja

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik ogrodnictwa

Wymagania
obsługa sprzętu ogrodniczego,
umiejętność pielęgnacji terenów zielonych,
sumienność wykonywanych obowiązków.

Obowiązki
pielęgnacja ogrodów przylegających do budynków biurowych,
koszenie trawnika, podcinanie krzewów, podlewanie kwiatów
dbanie o roślinność,

Oferujemy
umowa o pracę lub zlecenie,
spotkania firmowe,
pakiet ubezpieczeniowy,
karta MultiSport.

Lokalizacja: Kościan, wielkopolskie

Kategoria: Budownictwo / Geodezja

Informacje dodatkowe:

Aplikacja na stanowisko: Pracownik ogrodnictwa

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Sanok, podkarpackie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Działu Kadr i Płac Kierownik Działu Kadr i Płac Wymagania Nasze oczekiwania: - wyższe wykształcenie, - min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, - biegłość w naliczaniu płac, znajomości prawa pracy, - mile widziana znajomość programów płatniczych, - otwartość, samodzielność w działaniu, ...

Human Resources
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Podreferendarz do spraw wydawania uprawnień, Sekcja Pojazdów Ciężkich, Wydział Świadectw Kierowcy, Biuro ds. Transportu Międzynarodowego Aplikuj

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit :: Kędzierzyn-Koźle, opolskie :: ponad 30 dni temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK HALI W SKLEPIE BUDOWLANYM LOKALIZACJA: KĘDZIERZYN-KOŹLE Aplikuj

ISON Care Sp. z o.o :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta w języku polskim i czeskim Rejestrowanie zgłoszonych roszczeń w systemie Pozyskiwanie i sporządzanie stosownej dokumentacji Weryfikacja i ocena zgłoszonych szkód zgodnie z z obowiązującymi procedurami i OWU Terminowa i rzetelna likwidacja szkód Udzielanie informacji klientom w sprawach dotyczących likwidacji zgłoszonych roszczeń Nasze wymagania Znajomość języka czeskiego w stopniu zaawansowanym (B2/C1) Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B1 Swoboda i komunikatywność w rozmowie telefonicznej oraz w komunikacji pisemnej Umiejętność dokładnego analizowania dokumentacji ...

0
Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel :: Nysa, opolskie :: ponad 30 dni temu

Rekrutujemy dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, działającej na rynku międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Działu jakości Miejsce pracy: okolice Opola Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat. Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują: - pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona - odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym - dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania! Twój zakres obowiązków Przygotowanie, ...