Nauczyciel/nauczycielka matematyki

Ogłoszenie nr: 29323

Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie
Firma
KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kategoria
Szkolenia / Edukacja

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych nauczycieli, egzaminatorów matematyki.
Pracujemy online w efektywnej formie. Aplikuj

Firma: KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Lokalizacja: Gdańsk, pomorskie

Kategoria: Szkolenia / Edukacja

Aplikacja na stanowisko: Nauczyciel/nauczycielka matematyki

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Sandomierz, świętokrzyskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko HR Advisor HR Advisor Wymagania Od kandydatów oczekujemy: wykształcenie wyższe, doświadczenia w obszarze HR, w tym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, wiedza i doświadczenie w obszarze administracji personalnej i przepisów kodeksu pracy, bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, gotowości do pracy pod presją ...

Human Resources
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit :: Kraków, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób do pracy na stanowisko: KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH Miejsce pracy: Kraków ul. Jasnogórska Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
Sanok, podkarpackie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Działu Kadr i Płac Kierownik Działu Kadr i Płac Wymagania Nasze oczekiwania: - wyższe wykształcenie, - min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, - biegłość w naliczaniu płac, znajomości prawa pracy, - mile widziana znajomość programów płatniczych, - otwartość, samodzielność w działaniu, ...

4Mass S.A. :: Wołomin, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków Prowadzenie i bieżąca obsługa kont na platformach: Allegro, Amazon, eBay. Zarządzanie i rozwijanie obecności firmy na platformach Marketplace. Planowanie i realizacja strategii sprzedażowej online. Analiza danych oraz przygotowywanie raportów z wyników sprzedaży. Weryfikacja poprawności ofert, opisów produktów, contentu oraz cen. Planowanie i realizacja kampanii reklamowych Allegro Ads oraz Amazon Ads. Planowanie i realizacja akcji promocyjnych w kanałach marketplace. Bieżące monitorowanie i raportowanie realizacji planów sprzedażowych. Monitorowanie działań konkurencji i bieżące reagowanie na zmieniające się trendy. ...

0
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK HALI W MARKECIE BUDOWLANYM LOKALIZACJA: WARSZAWA (WŁOCHY) ul. Popularna Aplikuj