Inżynier Telekomunikacji

Ogłoszenie nr: 28703

Lokalizacja
Kościan, wielkopolskie
Kategoria
Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Telekomunikacji

Wymagania
Wymagania:
Wykształcenie wyższe - kierunki: elektronika i telekomunikacja, budownictwo, energetyka, elektrotechnika, geodezja i kartografia, inżynieria środowiska
Uprawnienia budowlane/projektowe w zakresie teletechniki/telekomunikacji
Znajomość programu AutoCAD, albo innych programów, wspomagających projektowanie
Dobra znajomość MS Office
Prawo jazdy kat. B.
Doświadczenie w projektowaniu sieci telekomunikacyjnych lub elektrycznych, praktyczna znajomość zagadnień budowy infrastruktury światłowodowej w technologii FTTH

Obowiązki
Główne zadania:
Wykonywanie dokumentacji projektowej w zakresie niezbędnym do zgłoszenia zamiaru prowadzenia robót budowlanych lub uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę
Opracowywanie projektów budowlano-wykonawczych lub wykonawczych i innych wymaganych prawem opracowań projektowych
Wykonywanie niezbędnych uzgodnień związanych z procesem budowlanym
Bezpośredni kontakt z klientem
Przygotowywanie raportów z postępów prac

Oferujemy
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
Pracę w zgranym, otwartym i rozwijającym się zespole
Możliwość skorzystania z home office 4x w miesiącu
Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy

Lokalizacja: Kościan, wielkopolskie

Kategoria: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Informacje dodatkowe:

Aplikacja na stanowisko: Inżynier Telekomunikacji

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Sandomierz, świętokrzyskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Biura Kierownik Biura Wymagania Wymagania jakich oczekujemy: Doświadczenie w kierowniu zespołem pracowników Znajomość prgramów komputerowych z uwzględnieniem programów graficznych Angielski w stopniu biegłym Dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B Umiejętności pracy w zespole i zdolności interpersonalne Obowiązki Obowiązki osoby ...

Administracja biurowa
Jobwise Łukasz Frankowski :: ponad 30 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :Złota rączka (produkcja kamperów) z językiem niemieckim Aplikuj

Budownictwo / Geodezja
Służba Cywilna :: Gorzów Wielkopolski, lubuskie :: ponad 30 dni temu

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw prowadzenia ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego w Wydziale Ruchu Drogowego Aplikuj

Inne
Wackler Personal-Service GmbH :: Gliwice, śląskie :: ponad 30 dni temu

Dla naszego Klienta w okolicy Berlina, poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarza.wyslij CV na adres: Aplikujlub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80 Aplikuj

Produkcja
Candidate Competente GmbH :: Bielsko-Biała, śląskie :: ponad 30 dni temu

Jesteśmy niemiecką firmą specjalizującą się w pracy tymczasowej.Nasze biuro mieści się w historycznym mieście Bauhausu - Dessau.Od kilkunastu lat nasza firma z powodzeniem rekrutuje pracowników z całej Europy. Wielu z naszych pracowników to nie tylko obywatele Niemiec, ale także Polski i Ukrainy.Nasi pracownicy pracują głównie, ale nie wyłącznie, w sektorze przemysłowym.Rodzinna atmosfera, troska o pracownika i pełen profesjonalizm to wartości, którymi się kierujemy. Aplikuj

57