Magazynier wydania towaru (m/k)/ (/)

Ogłoszenie nr: 24274
Opublikowano: 3 marca 2024, wyświetleń: 0

Główne cechy

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
kompletowanie zamówień do sieci sklepów przy użyciu wózka jezdniowego,
praca zgodnie z grafikiem (zmiany zależne od działu), w systemie równoważnym.

Wymagania:
uprawnienia do kierowania wózkami unoszącymi/podnośnikowymi (prawo jazdy kat. B, kurs lub UDT),
mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie przy kompletacji.

/ ( , UDT),
Oferujemy:
umowę o pracę, możliwość zatrudnienia bezpośredniego "po sprawdzeniu się",
stawkę miesięczną w zł brutto: 5000,00 + dodatek motywacyjny 200,00 + premia za wydajność (do 2700,00),
pracę 8-10 godzin (system równoważny - mniejsza ilość dojazdów),
darmowy obiad i inne benefity,
średnie wynagrodzenie na poziomie od 5600,00 zł brutto.

, umowa o pracę,
: 5000,00 + 200,00+ ( 2700,00),
8-10 ( - ),
5600,00 .

Telefon kontaktowy: 605-151-460
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Miejsce pracy: Polska, łódzkie

Aplikacja na stanowisko: Magazynier wydania towaru (m/k)/ (/)

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
ponad 30 dni temu

Od 2016 roku Epcido specjalizuje się w wykonywaniu instalacji, serwisowaniu i uruchamianiu centrów dystrybucyjnych w Ameryce Północnej i Europie. Nasi wykwalifikowani i zmotywowani technicy i kierownicy projektów budują złożone systemy magazynowe i instalują zautomatyzowane urządzenia do dystrybucji handlu elektronicznego. Epcido jest częścią firmy inżynierskiej Eltronic Group, która działa w ramach megatrendów: automatyzacja i cyfryzacja, power-to-x oraz x-to-power. Dzisiaj Grupa Eltronic liczy ponad 1000 pracowników na całym świecie. Epcido łączy globalną obecność i doświadczenie z lokalną wiedzą i siłą roboczą, aby podjąć się realizacji ...

Pełny etat

Zakres odpowiedzialności: Współtworzenie i realizacja strategii personalnej Zarządzanie działem personalnym (płace, onboarding, ścieżki karier, rekrutacja, EB) Udział w projektach optymalizujących funkcjonowanie działu Wdrożenie systemu do rejestracji czasu pracy Kształtowanie kultury organizacyjnej Planowanie i realizacja budżetu działu personalnego Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawnych dot. pracy i zatrudnienia Kształtowanie kultury organizacyjnej opartej na zaangażowaniu Wsparcie kadry zarządzającej w zakresie polityki personalnej Oczekiwania: Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, ekonomia) Min. ...

Pełny etat
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH :: ponad 30 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko: ELEKTRYK ; miejsce pracy: Landshut - Niemcy Elektryk (m / k) w renomowanej firmie (033) Oferta niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wyposażone zakwaterowanie płatne nadgodziny, urlopy, premie Benefity zniżki w sklepach sportowych i odzieżowych, sklepach z elektroniką zniżki w wybranych hotelach i restauracjach, biurach podróży zniżki na wybrane wydarzenia kulturowe, rozrywkowe i sportowe i wiele innych! Oferujemy montaż instalacji elektrycznej doświadczenie w pracy jako elektryk język niemiecki komunikatywny uprawnienia SEP Aplikuj

Budownictwo / Geodezja

Poszukujemy osoby na stanowisko: ELEKTRYK BUDOWLANY ; miejsce pracy: Fulda - Niemcy Elektryk budowlany (m / k) w renomowanej firmie (033) Oferta niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wyposażone zakwaterowanie płatne nadgodziny, urlopy, premie Benefity zniżki w sklepach sportowych i odzieżowych, sklepach z elektroniką zniżki w wybranych hotelach i restauracjach, biurach podróży zniżki na wybrane wydarzenia kulturowe, rozrywkowe i sportowe i wiele innych! Oferujemy montaż instalacji elektrycznej doświadczenie w pracy jako elektryk język niemiecki komunikatywny uprawnienia SEP Aplikuj

Posiadasz aktualne UDT? Świetnie się składa mamy dla Ciebie pracę w Radomsku na stanowisku operator wózka widłowego! Nie musisz martwić się o dojazd! GWARANTUJEMY bezpłatny transport pracowniczy z Częstochowy do Radomska i z Radomska do Częstochowy Aplikuj, zadzwoń lub WYŚLIJ SMS o treści "oww Radomsko" pod nr.: 5-0-0-4-6-5-0-7-6 Opis stanowiska: obsługa wózka widłowego proste prace magazynowe Wymagania: aktualne uprawnienia UDT Oferujemy: bezpłatny transport pracowniczy z Częstochowy do Radomska i z Radomska do Częstochowy stawkę godzinową 31,20 zł brutto system 3 zmianowy dodatek nocny, stawka 35,20 zł brutto dodatek weekendowy, ...

Pełny etat