Junior SAP Security - autoryzacje

Ogłoszenie nr: 23889

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Firma
Lukardi
Wynagrodzenie
Dowolne

Opis stanowiska

Rozwijamy zespół SAP Security i szukamy osoby, która:
- ma doświadczenie w najnowszych technologiach
- jest chłonna wiedzy (mamy przećwiczoną ścieżkę transferu wiedzy) z zakresu SAP Security
- pod okiem naszych ekspertów będzie uczestniczyła w projektach wewnętrznych (Lab) lub zewnętrznych (Klienci).

Wymagania:
- sprawna komunikacja w języku angielskim

Nice to have:
- doświadczenie z SAP
- doświadczenie w IT
- wykształcenie techniczne
- komunikacja w języku niemieckim

Firma: Lukardi

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Wynagrodzenie: Dowolne

Informacje dodatkowe:

Lukardi

Aplikacja na stanowisko: Junior SAP Security - autoryzacje

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Dowolne
Okechamp S.A. :: Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

TWOJE OBOWIĄZKI: Samodzielna realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z planem produkcji oraz poleceniami przełożonego Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy Usprawnianie stanowiska pracy w ramach systemu 5S oraz aktywności Kaizen Realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i standardami systemów bezpieczeństwa produkcji żywności Współpraca z Działem Kontroli Jakości w zakresie bieżących pomiarów w procesie produkcyjnym CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY? Wykształcenie co najmniej zawodowe Silna motywacja do podjęcia stałej pracy Zamiłowanie do porządku i dyscyplina pracy

Umowa o pracę
Dowolne
Scalo Sp. z o.o. :: Wrocław, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Cześć! Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie! Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa - mamy o czym rozmawiać! Dostępne są 3 ciekawe projekty: 1) Rozwój gier mobilnych free-to-play, w które co miesiąc gra 44 milionów użytkowników z całego świata, podczas rozgrywek real-time (Regular/Senior). Stack technologiczny: Java 15, RabbitMQ, bazy danych Reddis, hurtownie danych w PostgreSQL, frontend w Unity 3d, architektura: obecnie monolity - przechodzą na mikroserwisy. 2) Wdrażanie nowej platformy contact center, platformy sprzedażowej i platformy agregującej dane, akwizycji klientów detalicznych i klientów-przedsiębiorców, ...

B2B
Dowolne
Scalo Sp. z o.o. :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Zapraszamy na naszego Teamu! Cenisz sobie swobodę w działaniu? Szukasz normalnego szefa, który wysłucha Twoich propozycji? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, Czekamy właśnie na Ciebie! Wyzwania: pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami, pozyskiwanie i przekazywanie informacji na temat nowych projektów i możliwości biznesowych u pozyskanych Klientów,, utrzymywanie relacji z zespołem zaalokowanych Specjalistów IT, odpowiedzialność za kontynuowanie i negocjowanie warunków dalszej współpracy zarówno po stronie Klienta jak i ...

B2B
Dowolne
Viva Plus :: Bytom, śląskie :: ponad 30 dni temu

Firma poszukuje pracowników na stanowisko: DRUKARZ (Tampodruk, Sitodruk, Druk Fleksograficzny) Opis Stanowiska: obsługa wybranych maszyn drukujących kontrola jakości Oferujemy: szkolenie pracę w nowoczesnej firmie pracę w systemie zmianowym wynagrodzenie podczas szkolenia 2400 netto po okresie szkoleniowym ok. 3000-3500 zł netto Wymagania: zdolności manualne pracowitość i chęć uczenia się dokładność i precyzja

Dowolne

Sprawdź, co czeka Cię w Scalo: projektowanie i rozwój aplikacji, rozwój platformy w oparciu o PHP, praca w zespole Scrum, praca 100% zdalnie. Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli: masz doświadczenie w PHP, znasz SQL oraz bazy danych (PostgreSQL, MySQL), znasz JavaScript, komunikujesz się w języku angielskim. Co możesz zyskać? prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, dostęp do platformy e-learningowej Treehouse, bonus relokacyjny, premię za polecenia znajomych do współpracy z nami, możliwość czerpania wiedzy od naszych ekspertów IT, otwartość na Twoje sugestie i pomysły, możliwość wystąpień na naszych eventach IT, projekty ...