Technolog betonu

Ogłoszenie nr: 14290

Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Firma
Pekabex Pref S.A.
Kategoria
Budownictwo

Opis stanowiska

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.
Aktualnie do naszej fabryki w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, technologia betonu, inżynieria materiałowa),
Doświadczenie z zakresu projektowania betonu, prefabrykacji i/lub nadzoru jakościowego,
Umiejętność wykonywania i nadzorowania badań wyrobów betonowych oraz surowców,
Znajomość branży, norm branżowych, przepisów oraz produktów,
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,
Samodzielność, terminowość,
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
Pracę w zespole profesjonalistów,
Karta Multisport,
Prywatna opieka medyczna,
Dofinansowanie nauki,
500/1500/2000 za rekomendację pracownika,
Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
Świeże owoce,
Wsparcie z ZFŚS,
Nauka języków obcych,
Możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),
Szkolenia techniczne,
Udział w targach i konferencjach branżowych,
Konkursy dla pracowników,
Wsparcie dla cudzoziemców.

Opis stanowiska:

Nadzór nad procesem technologicznym produkcji wyrobów betonowych,
Zarządzenie pracą zakładowego laboratorium betonu oraz węzła betoniarskiego,
Kontrola jakości surowców,
Projektowanie mieszanek betonowych na potrzeby firmy,
Optymalizacja receptur mieszanek betonowych,
Odpowiedzialność za poprawność wykonanych receptur i ich zgodność z normami,
Szkolenie pracowników pod kątem technologii produkcji, transportu i wbudowywania mieszanek betonowych,
Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej i jakościowej,
Udział w procesach certyfikacyjnych dla rynków zagranicznych oraz krajowego,
Testowanie nowych rozwiązań materiałów budowalnych wykorzystywanych w procesie produkcji prefabrykatów,
Zarządzanie i administracja pracowników podległych obszarów,
Analiza oraz raportowanie pracy działu,
Planowanie kosztów działu, szkoleń, inwestycji oraz wdrażanie zatwierdzonych kosztów.

Firma: Pekabex Pref S.A.

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Kategoria: Budownictwo

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Białystok, podlaskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Kontroler skarbowy do spraw czynności poprzedzających i wszczynających postępowanie egzekucyjne, analizy i realizacji spraw z zakresu umorzonych postępowań egzekucyjnych, poszukiwania majątkuzobowiązanych w Referacie Spraw Wierzycielskich w Drugim Urzędzie Skarbowym w Białymstoku Aplikuj

Służba Cywilna :: Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie :: ponad 30 dni temu

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw utrzymania dróg w Rejonie w Lidzbarku Warmińskim Oddziału GDDKiA w Olsztynie Aplikuj

Służba Cywilna :: Wrocław, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Ministerstwo Finansów w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Główny specjalista do spraw realizacji zadań w zakresie KSeF w Wydziale Terenowym Krajowego Systemu e-Faktur, Departament Analiz Krajowej Administracji Skarbowej (jednostka organizacyjna Krajowej Administracji Skarbowej - KAS) Aplikuj

AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. :: Strzelce Opolskie, opolskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków sprzedaż produktów i usług zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta (bezpośredniej oraz telefonicznej) realizacja planów sprzedaży umawianie Pacjentów na badania słuchu przeprowadzanie wizyt kontrolnych u Pacjentów budowanie bazy klientów Nasze wymagania masz doświadczenie w sprzedaży chcesz rozwinąć swoje umiejętności sprzedażowe w jednej z największych firm na rynku zajmujących się sprzedażą aparatów słuchowych lubisz pracę z ludźmi i chętnie nawiązujesz kontakty czerpiesz radość z pomagania innym To oferujemy W Audiofonie doceniamy naszych pracowników: również Tobie zapewnimy najlepszy system premiowy w ...

0
Poznań, wielkopolskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Baz Danych Administrator Baz Danych Wymagania znajomości języka duńskiego (min. B1) znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem znajomość środowiska Windows i MS Office (zwłaszcza Excel) sumienności, dokładności i uporządkowania w działaniu zaangażowania i samodzielności wykształcenia średniego lub wyższego Obowiązki ...

Informatyka / Programowanie