Junior sales support specialist

Ogłoszenie nr: 14160

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Firma
Loginex Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Your responsibilities
Contact with business clients, company's offer presentation
Forwarding requests for quotation to the operational department
Offers negotiation with the clients
Building and maintaining positive relationship with customers
Taking care of the company positive image
Our requirements
Very good Knowledge of English, German, French or Spanish
Communication skills
Result-orientation
Computer, MS Office skills
Ability to establish relationship with the client over the phone
Experience in sales or customer service
High personal culture
What we offer
Good office location
Bonus for high performance and good results
Stable employment in a medium-sized company based on a mandate, employment or B2B contract
Co-finance of the Multisport card
Private medical care
Benefits
sharing the costs of sports activities
private medical care
integration events
Loginex - transport delivering trust!

We are a company with headquarters in Warsaw, wich was established from a need of delivering professional, solid services of carriage and shipment. We are on the market form 2012 and we deliver goods nationally and internationally. We comprehensively provide a road, air, sea and rail transport, and also customs services and advisory. We specialize in transport with controlled temperature.

Firma: Loginex Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Kategoria: 0

Aplikacja na stanowisko: Junior sales support specialist

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA :: Olsztyn, warmińsko-mazurskie :: ponad 30 dni temu

Poszukujemy doświadczonych nauczycieli, egzaminatorów matematyki. Pracujemy online w efektywnej formie. Aplikuj

Szkolenia / Edukacja
Łódź, łódzkie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Front end developer HTML CSS Front end developer HTML CSS Wymagania JS (React, Svelte, inne); Node.js; CSS; GIT; język angielski (poziom komunikatywny i techniczny). Obowiązki tworzenie warstwy widokowej dla platformy; tworzenie wewnętrznych materiałów promocyjnych; znajmość (html css, javascript); współpraca z działem IT, testy - manualne, ...

Informatyka / Programowanie
Zielona Góra, lubuskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Dostawca - kierowca Dostawca - kierowca Wymagania punktualność i rzetelność, wysoka kultura osobista, prawo jazdy kat. b, dyspozycyjność w soboty, min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Obowiązki transport towarów do magazynów i klientów, współpraca z koordynatorem, realizacja zleceń na czas, załadunek i rozładunek towarów. ...

Logistyka / Spedycja / Dystrybucja
Katowice, śląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Klienta Doradca Klienta Wymagania Wymagania na tym stanowisku: bardzo dobra organizacja pracy własnej umiejętność obsługi komputera doświadczenie w obsłudze klienta komunikatywność i zdolności negocjacyjne mile widziana znajomość języka angielskiego Obowiązki Zakres obowiązków: telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów aktywna ...

59
Wackler Personal-Service GmbH :: Słupsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Dla naszego Klienta w okolicy Berlina, poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarza.wyslij CV na adres: Aplikujlub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80 Aplikuj

Produkcja