Inżynier Automatyk PLC + Robotyk

Ogłoszenie nr: 14090
Opublikowano: 4 lutego 2024, wyświetleń: 0

Lokalizacja
Opole, opolskie
Firma
Ksc-Automation Sp. z o.o.
Kategoria
Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Opis stanowiska

KSC-Automation Sp. z o.o. to firma z Wrocławia, która świadczy usługi w zakresie planowania projektów, programowanie PLC, jak również montaż i uruchomienie automatyki, systemów sterowania oraz budowy maszyn przemysłowych.

Obowiązki
Uruchomienia systemów automatyki.
Automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych.
Programowanie sterowników PLC.
Programowanie paneli HMI.
Tworzenie dokumentacji w programie EPlan.
Diagnostyka i usprawnianie maszyn.
Obszar działania firmy międzynarodowy.
Umiejętność pracy zespołowej, sumienność, dokładność, komunikatywność.

Wymagania
Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne w zakresie automatyki, elektryki, mechatroniki lub pokrewne.
Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, programowania PLC.
Znajomość środowiska Siemens TIA Portal i/lub Codesys i/lub Studio 5000.
Znajomość oraz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej EPlan mile widziana
Komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego (Warunek konieczny).
Gotowość do częstych wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.
Znajomość programowania robotów przemysłowych - mile widziana
Kreatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji.
Prawo jazdy kat. B.
Znajomość zagadnień z działu robotyki mile widziana.

Oferujemy
Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
Atrakcyjne wynagrodzenie ( odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu).
Nowoczesne narzędzia pracy.
Szkolenia.
Przyjazną atmosferę w pracy.
Udział w międzynarodowych projektach w kraju i zagranicą.

Nasza firma działa globalnie.
Usługi kierujemy przede wszystkim do Klientów biznesowych.
Od wielu lat współpracuje z cenionymi i znanymi w świecie firmami.
Do naszych partnerów biznesowych należą m.in.
Volkswagen,
Tesla,
Daimler - Mercedes - Benz,
Siemens.
BMW,

oraz wiele innymi firmami o zasięgu globalnym.

Firma: Ksc-Automation Sp. z o.o.

Lokalizacja: Opole, opolskie

Kategoria: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Aplikacja na stanowisko: Inżynier Automatyk PLC + Robotyk

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
KBTI Poland :: ponad 30 dni temu

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje płytkarzy. MIEJSCE PRACY: Rotterdam, Holandia Płytkarz Obowiązki - samodzielne układanie płytek w stoczni - przestrzeganie zasad BHP - utrzymywanie porządku w miejscu pracy Wymagania - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1) - Minimum dwu-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Prawo jazdy kat. B i własne auto - Motywacja oraz chęć do pracy - Odpowiedzialność Oferujemy - Zarobki ok. €575 NETTO tygodniowo - Zapewnione zakwaterowanie - Możliwość wynajęcia służbowego auta Aplikuj

57
Adal Sp. z o.o :: mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Jesteśmy liderem w branży inżynierskiej w zakresie projektowania i produkcji instalacji lakierniczych. Posiadamy własny dział projektowy, gdzie doświadczona kadra inżynierska opracowuje koncepcje i projekty, które następnie są wytwarzane w naszym zakładzie produkcyjnym. Od ponad 40 lat naszym Klientom oferujemy kompleksową realizację pod klucz projektów zautomatyzowanych instalacji malarni przemysłowych oraz innych instalacji technologicznych. Działamy zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Współpracujemy głównie z producentami i podwykonawcami branży automotive oraz liderami przemysłu maszynowego. Z uwagi na stale rozwijające się działy ...

Polned Uitzendbureau :: ponad 30 dni temu

Pomocnik do Maszyn CNC Obowiązki - gotowość zawsze na umówiony czas - odpowiedzialność - współpraca z innymi - sprawność - szybkość - praca z metalami - szlifowanie - ustawianie maszyny - kontrola produktu Wymagania - gotowość zawsze na umówiony czas - odpowiedzialność - współpraca z innymi - sprawność - szybkość Oferujemy Ubezpieczenie zdrowtne - Zakwaterowanie na domkach jednorodzinnych - Transport do pracy - Wynagrodzenie cotygodniowe - Dodatek wakacjny - Stałe godziny pracy Aplikuj

Produkcja
smartjobs personaldienstleistungen GmbH :: ponad 30 dni temu

Elektryk budowlany Kogo szukamy: doświadczonych elektryków budowlanych do pracy w okolicach Euskirchen. stawka od 14€/h brutto + od 6€/h netto diety (stawka zależna od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego), Wymagania: doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych, umiejętność czytania schematów elektrycznych, podstawowa znajomość języka niemieckiego, umiejętność pracy zespołowej, rzetelność i samodzielność podczas pracy, gotowość do wyjazdów służbowych, mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd. Oferujemy: atrakcyjne zarobki- stawka od 14€/h brutto + od 6€/h netto diety (stawka zależna od kwalifikacji i ...

Budownictwo / Geodezja

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK Magdalena Kopacz to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Koniecznie sprawdź nas na: pracadlaopiekunek24.pl !!! DUŻA BAZA OFERT GRUDNIOWYCH Każda opiekunka która się zgłosi ma gwarancję zatrudnienia i otrzyma PREMIĘ ŚWIĄTECZNĄ nr oferty: 100/09 Miejsce pracy: Niemcy, Betzdorf 57518 Termin wyjazdu: 16.12 Wynagrodzenie: 1600 euro netto +PREMIA ŚWIĄTECZNA Ogólny opis: Do opieki Pan w wieku 74 lat o wzroście 195cm i wadze 69 kg. Senior porusza się na wózku inwalidzkim, jest po udarze, ma cewnik i jest cukrzykiem. Podopieczny potrzebuje pomocy w ...

Lekarz / Farmaceuta / Weterynarz