Programista Php / Regular / Senior

Ogłoszenie nr: 13505

Lokalizacja
Białystok, podlaskie
Kategoria
Informatyka / Programowanie

Opis stanowiska

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Php / Regular / Senior

Wymagania
bardzo dobra znajomość PHP w wersji co najmniej 7,
doświadczenie w pracy regular bądź senior developera,
minimum 4 lata doświadczenia w implementacji systemów informatycznych opartych na strukturze wielowarstwowej,
znajomość Java i CSS dodatkowym atutem,
MySQL, GIT, PHP 7+, Phalcon, Bootstrap,
znajomość standardów Aria i RWN.

Obowiązki
rozwój i utrzymanie systemów firmowych opartych na CMS klasy enterprise,
tworzenie czystego i przejrzystego kodu,
tworzenie dokumentacji z zakresu przeprowadzonych działań i raportowanie,
implementacja sugerowanych usprawnień,
współpraca z zespołem developerów.

Oferujemy
stabilną umowę o pracę bądź B2B,
prywatną opiekę medyczną,
rozwój kompetencji i szkolenia,
dofinansowanie wyjazdów na eventy branżowe,
pakiet narzędzi i finansowanie certyfikacji,
praca w 100% zdalna,
benefity pozapłacowe.

Lokalizacja: Białystok, podlaskie

Kategoria: Informatyka / Programowanie

Informacje dodatkowe:

Aplikacja na stanowisko: Programista Php / Regular / Senior

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
SMART-HR :: Katowice, śląskie :: ponad 30 dni temu

SMART-HR - Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą na śląskim rynku pracy. Pomagamy pracodawcom znaleźć skutecznych pracowników, a kandydatom dajemy możliwość rozwoju zawodowego w sprawdzonych firmach.Dla naszego Klienta lidera w branży doradztwa podatkowego i finansowego, obsługującego firmy globalne i lokalne, w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko: Aplikuj

63
Służba Cywilna :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Ministerstwo Rozwoju i Technologii w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Główny specjalista w Wydziale Energetyki Prosumenckiej i Rozproszonej w Departamencie Gospodarki Niskoemisyjnej Aplikuj

AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. :: Tychy, śląskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków sprzedaż produktów i usług zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta (bezpośredniej oraz telefonicznej) realizacja planów sprzedaży umawianie Pacjentów na badania słuchu przeprowadzanie wizyt kontrolnych u Pacjentów budowanie bazy klientów Nasze wymagania masz doświadczenie w sprzedaży chcesz rozwinąć swoje umiejętności sprzedażowe w jednej z największych firm na rynku zajmujących się sprzedażą aparatów słuchowych lubisz pracę z ludźmi i chętnie nawiązujesz kontakty czerpiesz radość z pomagania innym To oferujemy W Audiofonie doceniamy naszych pracowników: również Tobie zapewnimy najlepszy system premiowy w ...

0
Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Zacznij pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie! Aplikuj

Marketing / Reklama / Public Relations
PowerJobs Sp. z o.o. :: Dąbrowa Górnicza, śląskie :: ponad 30 dni temu

Twój zakres obowiązków technologicznie zakładzie, znajdującym się na czwartym miejscu listy Forbesa Poland's Best Employers 2021 wśród firm z branży automotive (nr 1 na Śląsku); prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, tworzenie krótkich raportów; kontrola jakości na wybranym etapie produkcji; praca na nowej linii produkcyjnej w oparciu o zasady i instrukcje funkcjonujące wewnątrz zakładu. Wymagania pracodawcy dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy; umiejętność pracy w zespole; gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym po 12 h. Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z produkcją. Pracodawca oferuje początkowe wynagrodzenie: 4750 zł ...

Produkcja