Inspektor

Ogłoszenie nr: 12253

Lokalizacja
Zakopane, małopolskie
Firma
Służba Cywilna
Inne

Opis stanowiska

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor do spraw medycyny pracy i ochrony przecowpożarowej
w Zespole ds. Kadr i Szkolenia Wydziału Wspomagającego Aplikuj

Firma: Służba Cywilna

Lokalizacja: Zakopane, małopolskie

Kategoria: Inne

Wysyłając aplikacje akceptujesz nasz regulamin.
Służba Cywilna :: Gdańsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku Pomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw ds. księgowości w Zespole ds. finansowo-księgowych Aplikuj

Głogów, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent ds. ubezpieczeń Agent ds. ubezpieczeń Wymagania Wykształcenie wyższe Komunikatywność Elastyczność Dobry kontakt z Klientem Umiejętność pracy w zespole Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej Obowiązki współpraca z doradcami ds. nieruchomości (ubezpieczenia nieruchomości); współpraca z ekspertami finansowymi = ubezpieczenia na życie; ...

Doradztwo / Konsulting
Służba Cywilna :: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie :: ponad 30 dni temu

Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Księgowy do spraw rozrachunków z podatnikami /płatnikami w Pierwszym Referacie Rachunkowości (SER1)w Trzecim Urzędzie Skarbowym w Bydgoszczy Aplikuj

smartjobs personaldienstleistungen GmbH :: ponad 30 dni temu

Poszukujemy doświadczonych monterów klimatyzacji i systemów chłodniczych Aplikuj

57
KOREPETYCJE ONLINE 24 KACZWIŃSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA :: Oświęcim, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Poszukujemy specjalisty/specjalistki ds. kadr i płac do naszego biura w Krakowie. Możliwa praca hybrydowa. Aplikuj

Human Resources